Студенти факультету політичних наук зустрілися з академіком Павлом Гай-Нижником

26 квітня у приміщенні вченої ради ЧНУ ім. Петра Могили відбулася зустріч з українським істориком, поетом, громадсько-політичним діячем Павлом Павловичем Гай-Нижником.

Під час зустрічі лектор розкрив відповіді на ключові запитання, а саме: російсько-українські відносини, про історичні події початку ХХ століття та сучасні паралелі з українським сьогоденням, передумови захоплення Росією Криму та війни на Донбасі, своє бачення подальшого розвитку України.

Довідка: Павло Гай-Нижник – доктор історичних наук, академік Української академії наук, завідувач відділу історичних студій, один із провідних ідеологів і теоретиків сучасного «правого» руху (націоналізму і націонал-консерватизму) в Україні.

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.

Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.