Студенти факультету політичних наук зустрілися з академіком Павлом Гай-Нижником

26 квітня у приміщенні вченої ради ЧНУ ім. Петра Могили відбулася зустріч з українським істориком, поетом, громадсько-політичним діячем Павлом Павловичем Гай-Нижником.

Під час зустрічі лектор розкрив відповіді на ключові запитання, а саме: російсько-українські відносини, про історичні події початку ХХ століття та сучасні паралелі з українським сьогоденням, передумови захоплення Росією Криму та війни на Донбасі, своє бачення подальшого розвитку України.

Довідка: Павло Гай-Нижник – доктор історичних наук, академік Української академії наук, завідувач відділу історичних студій, один із провідних ідеологів і теоретиків сучасного «правого» руху (націоналізму і націонал-консерватизму) в Україні.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).