Студенти факультету політичних наук на Всеукраїнській студентській олімпіаді з «Міжнародних відносин»

Студенти факультету політичних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили Вуйко Іван, Пікалова Тетяна та Ряба Владислава, а також кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Богданова Тетяна Євгенівна як член журі, взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Міжнародні відносини», що відбувся 3-5 квітня 2017 року на базі Національного університету «Острозька академія». В олімпіаді взяли участь команди багатьох університетів України, зокрема, Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка, Національного університету «Острозька академія», Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Донецького національного університету імені Василя Стуса, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника, Одеського національного університету імені І. Мечникова та інших. Головою журі був доктор історичних наук, професор Дипломатичної академії України при МЗС України Жалоба Ігор Володимирович. Наші студенти посіли 15, 13 та 11 місце відповідно. В загальному рейтингу університетів наш заклад зайняв 7 місце.

Наша команда отримала незабутні враження від відвідання стародавнього міста Острог, Острозького замку та університету.

MV_1 (1) MV_2 MV_6 MV_3 MV_4 MV_5