Студенти факультету політичних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили взяли участь у VIII Всеукраїнському студентському турнірі з історії


5-7 листопада студенти спеціальності «Історія та археологія» – Захарченко Максим (234 гр.), Галкін Роман (334 гр.), Лисинчук Дар’я (534 гр.) разом з викладачем (к.і.н.) кафедри історії Шевченко Наталією взяли участь у VIII Всеукраїнському студентському турнірі з історії, який відбувся на базі Київського університету імені Бориса Грінченка.

Основними завданнями турніру були:

  • активізація пізнавальної діяльності студентів;
  • набуття студентами вміння виступати перед аудиторією, відстоювати власну точку зору, бути здатним генерувати нові ідеї, творчо мислити.

Під час турніру розглядалися питання, які стосувалися актуальних проблем історії України, світової історії та археології.

Студенти-історики взяли участь у всіх раундах, які проходили під час історичного турніру. Особливістю VIII Всеукраїнського студентського турніру з історії було те, що кожна команда (команда ЧНУ імені Петра Могили мала назву –  «Вітольд-Гаммані»), відповідно до Положення про турнір, виступала у трьох ролях: «доповідача», «опонента» та  «рецензента».

Також необхідно відзначити те, що студенти – історики ЧНУ імені Петра Могили активно відстоювали власну точку зору, аналізували історичні джерела, давали наукові визначення поняттям, наводили приклади та підтверджували власні відповіді порівняннями та аналогіями.

Вітаємо учасників із вдалим виступом під час змагань та бажаємо подальших успіхів і перемог.

 

 

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут