Студенти факультету комп’ютерних наук посіли друге місце на міжнародному конкурсі «Black Sea Science 2021»


30 березня 2021 року відбувся Фінал Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science», який щорічно проводять на базі Одеської національної академії харчових технологій.

До складу журі конкурсу увійшли 106 спеціалістів-науковців. Із них – 62 спеціалістів з 19 закордонних країн: США, Німеччини, Швейцарії, Анголи, Беніна, Чехії, Італії, Китаю, Туреччини, Литви, Латвії, Румунії, Польщі, Казахстану, Азербайджану, Грузії, Болгарії, Молдови, Білорусі.

Конкурс складався з кількох етапів. На першому етапі було подано 239 робіт з 40 українських та закордонних університетів (з 19 країн). Також на цьому етапі конкурсу відбулося рецензування наукових робіт членами журі та обговорення їх онлайн на засіданнях, які відбулися з 22 по 26 лютого 2021 р. За кожним напрямком були визначені фіналісти (25% прорецензованих робіт згідно з рейтингом), які були запрошені до участі у другому етапі конкурсу.

Другий етап розпочався 15 березня 2021 року. Фіналісти представляли  свою роботу на онлайн-конференції за кожним напрямом. За результатами презентації та доповіді учасника журі прийняло рішення щодо визначення переможців і розподілу місць.

До 17 фіналістів з 9 країн увійшли студенти 4-го курсу факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили – Винар Анастасія та Соровецький Антон з науковою роботою «PASSIVE ACOUSTIC LOCATION INFORMATION SYSTEM WITH SPATIAL PLACEMENT OF SENSORS IN THE VERTICES OF PLATONIC POLYHEDRONS». Їхній напрям – “Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка”. Робота була виконана під керівництвом канд. фіз.-мат. наук Інесси Василівни Кулаковської та канд. техн. наук Михайла Леонідовича Дворецького. У результаті напруженої боротьби у фіналі наші студенти зуміли вибороти друге місце. Вітаємо студентів та їхніх керівників!

Події та оголошення


червня
10
Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору»

Запрошуємо до участі у Міжнародній науковій конференції «Українсько-Польські відносини: до 100-річчя підписання Ризького договору», яка проходитиме в Миколаєві 10-13 червня 2021 р. у рамках щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2021: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі».  Метою конференції є дослідження …

квітня
7
Відкрита зустріч з членами експертної групи в рамках акредитації освітньої програми «Бізнес у сфері послуг» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

ВІДКРИТА ЗУСТРІЧ З ЧЛЕНАМИ ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ В РАМКАХ АКРЕДИТАЦІЇ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ «БІЗНЕС У СФЕРІ ПОСЛУГ» ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 076 ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 07 «УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» У рамках роботи експертної групи під …

березня
25
Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу»

Шановні колеги! З нагоди 25-річного ювілею заснування Чорноморського національного університету імені Петра Могили Українсько-Польський науково-дослідний інститут запрошує до участі у Міжнародній науковій дискусії «Українсько-польські відносини й розвиток наукового діалогу», яка проходитиме на базі нашого університету 25 березня 2021 р. На …