Студенти факультету комп’ютерних наук ЧНУ – кращі на Всеукраїнській олімпіаді з «Математики»

Студенти факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили на ІІ етапі Всеукраїнської  олімпіади серед студентів технічних та економічних вищих навчальних закладів України  з  навчальної дисципліни «Математика»,  що проходила 17-18 травня 2018 р. у Сумському державному університеті, в десятці кращих! Студент 1-ого курсу спеціальності «Комп’ютерні науки» Єрмолаєв Олександр зайняв 2-е місце, а студент 3-ого курсу Станкевич Андрій  – 3-е місце у категорії Т. Студентів до олімпіади підготувала к.ф-м наук, доцент кафедри Вищої та прикладної математики Воробьева А.І.

Вітаємо наших студентів з черговою  перемогою!  Бажаємо подальших успіхів!!!

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77