Студенти факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили стали учасниками міжнародного етапу олімпіади ICPC. Команду Могилянки представлятимуть магістри спеціальності «Комп’ютерні науки» Олександр Раєвський та Олександр Єрмолаєв, а також студент другого курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Роман Кошовий.

Міжнародна студентська олімпіада з програмування (ICPC) є найбільшою студентською командною олімпіадою з програмування. Головною особливістю олімпіади є максимальна кількість завдань (віз восьми до двадцяти) за мінімальний проміжок часу, а також наявність 1 комп’ютера на команду з 3 осіб.

Оргкомітет ICPC-Ukraine 2021 затвердив попередній список команд, які отримали право участі в півфіналі SEERC-2021 студентської першості світу з програмування ICPC в південно-східній Європі.

Команда нашого університету є однією з дев’яти команд від південного регіону (усього 54 команди)!

Вітаємо наших студентів та бажаємо перемоги!