Здобувачі вищої освіти факультету комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили перемогли в конкурсі зі спортивного програмування ICPC-Ukraine 2023 та будуть представляти університет у півфіналі Першості світу та Європи.

Окрім базового навчання в університеті, кожен із наших студентів займається саморозвитком, а участь у міжнародних проєктах, Всеукраїнських олімпіадах та Міжнародних конкурсах є невід’ємною частиною становлення майбутнього фахівця в будь-якій сфері, зокрема в програмуванні.

Що таке ICPC? – The International Collegiate Programming Contest – це змагання з алгоритмічного програмування для студентів університетів. Під час конкурсу команди з трьох осіб, які представляють свій університет, працюють над вирішенням найбільш реальних проблем, сприяючи співпраці, креативності, інноваціям і здатності працювати під тиском.

Україна, яка вже не один рік демонструє своє прагнення бути першою в царині програмування також долучилась до цього конкурсу, що проводиться у нас з 2001 року, та отримав назву ICPC-Ukraine про який можна дізнатись трохи більше на сторінці Facebook.

Цього року Чорноморський національний університет імені Петра Могили представляли на конкурсі одні з найкращих студенів факультету комп’ютерних наук, що створили команди – BSNU_BrainStorm та BSNU_Clowns_Society.

Обидві команди склались з представників третього та четвертого курсу. Команду BSNU_BrainStorm представили: Кошовий Роман (409 група), Вайсов Максим (309 група) та Заворотній Дмитро (302 група).

Команду BSNU_Clowns_Society: Степанчук Дмитро (401 група), Тишик Віталій (301 група) та Єдинок Владислав (409 група).

Саме такий склад представив наш університету у другому турі олімпіади зі спортивного програмування ICPC 2023-2024 року, що проходив 28 жовтня 2023 року.

За результатами другого туру ці команди посіли третє та п’яте місце в Південному регіоні України та пройшли в міжнародний третій тур!

Пишаємось студентами та викладачами Чорноморського національного університету імені Петра Могили, що прославляють наш університет та місто Миколаїв не лише в Україні, а й по всьому світу!