Студенти факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили отримали два дипломи переможців на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2020/2021

Наприкінці  квітня 2021 р. в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» було проведено Підсумкову науково-практичну конференцію Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2020/2021 навчального року зі спеціалізацій «Прикладна геометрія, інженерна графіка та технічна естетика».

Студенти факультету комп’ютерних наук  ЧНУ імені Петра Могили отримали два дипломи переможців: Афонін  Юрій, Біба Євгеній – диплом II ступеню; Бойко Данило – диплом III ступеню. Науковий керівник – доктор фізико-математичних наук, професор Хомченко Анатолій Нікіфорович (кафедра інтелектуальних інформаційних систем).

Конкурс проходив за наказом Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» та наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 р. «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей».

Всього на другий  тур Конкурсу було подано 151 роботу 251 студента-автора із 34 закладів вищої освіти 16 міст України.

Вітаємо  наших студентів та їх керівника з перемогою!Бажаємо подальших успіхів та досягнень!