Студенти факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили беруть участь у Літній школі в Bratislava University of Economics and Management (Словаччина)

Студенти спеціальності «Системний аналіз» факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили беруть участь у Літній школі в Bratislava University of Economics and Management (Словаччина), де протягом 11 – 15 липня 2022 року відбулося відкриття Літньої школи для студентів-магістрів, які навчаються за програмою «подвійних дипломів».

Цей проєкт реалізується за фінансової підтримці Словацької ІТ Асоціації.

За результатами попереднього конкурсу наші здобувачі освіти зі спеціальності «Системний аналіз» пройшли відбір та отримали запрошення на навчання. Після закінчення навчання студенти отримують два дипломи: нашого університету та європейського.

Під час Літньої школи студенти вивчатимуть словацьку мову та поглиблюватимуть свої знання з англійської.

Хто бажає взяти участь у зазначеній програмі в 2022-2023 навчальному році, запрошуємо вступати до магістратури на спеціальність «Системний аналіз» у ЧНУ імені Петра Могили !