Студенти факультету філології відвідали зустріч з перекладачем англійської мови Оленою Шевченко


29 жовтня студенти кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови та інших спеціальностей філологічного факультету мали можливість долучитись до зустрічі з перекладачем-практиком англійської мови Оленою Шевченко. Дискусія за темою “Переклад та спеціалізація” була організована Миколаївською обласною універсальною науковою бібліотекою.

Студенти мали можливість почути цікавий досвід та, зокрема, отримали підтвердження того, що конкуренція на ринку праці серед перекладачів величезна, а отже потрібно не просто знати мову, а бути справжнім професіоналом у своїй справі.

 

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …