Студенти факультету економічних наук здобули перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019-2020 н.р.:

Столяр Яна, студентка групи 313, спеціальності «072 Фінанси, банківська справа та страхування» посіла ІІ місце у конкурсі «Економіка та управління національним господарством» з роботою на тему «Соціально-економічний розвиток України: вплив освіти і її фінансового забезпечення», виконаною під керівництвом к.е.н. Філімонової О.Б. (Протокол засідання галузевої конкурсної комісії);

Крапивка Анна, студентка групи 335, спеціальності «073 Менеджмент» посіла ІІІ місце у конкурсі «Економіка сільського господарства та АПК» з роботою на тему «Ефективність маркетингової діяльності підприємства молочної галузі ПРАТ «Лікталіс-Миколаїв», виконаною під керівництвом к.е.н. Дранус Л.С. (Рейтинг студентських наукових робіт за результатами рецензування І етапу ІІ туру)

Вітаємо студенток та їхніх наукових керівників!