Студенти факультету економічних наук взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції “Проблеми та перспективи розвитку економіки України: погляд молоді”

Факультет економічних наук приєднався до організації та проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції “Проблеми та перспективи розвитку економіки України: погляд молоді”, що відбулася онлайн 6-7 квітня 2021р. у Черкаському державному бізнес-коледжі. Тематика секцій конференції охоплювала широке коло питань економіки в цілому, підприємництва, фінансів та обліку, маркетингу, діджитал-технологій та креативної економіки, що дозволило презентувати результати своїх досліджень студентам різних спеціальностей та рівнів освіти.

Студенти ЧНУ імені Петра Могили відзначилися активністю як на секційних, так і на пленарному засіданні. Так, проблеми та перспективи розвитку авіабудівних підприємств України висвітлила у своїй доповіді студентка 517м групи Гуска Софія. Вона розглянула як позитивні, так і негативні аспекти будівництва авіапідприємств, що розвиваються не лише в нашій країні, але й в усьому світі.

Тараненко Яна, студентка 413 групи, приділила увагу актуальним питанням щодо ролі ОВДП у монетарній політиці України, інтерес до яких постійно зростає в останні роки. Яна пояснює чому ж ОВДП почали користуватися такою популярністю та як це вплинуло на монетарну політику України.

В еру змін і технологій не можна обійти стороною тему модернізації та переходу на сучасні методи обчислення для підприємств, яку розкрив Дургун Хасан, студент 435 групи. Він підкреслює важливість програмного забезпечення, за допомогою якого здійснюється обробка інформації, а також аналізує наявні методи обчислення, що потребують модернізації та удосконалення.

Студентка 435 групи, Крапивка Анна, акцентувала на перспективах розвитку креативної економіки в Україні. Це новий напрямок, що вже став трендом для розвинених країн. У роботі Анни було висвітлено потенціал України та основні фактори, що дозволять підвищити рівні розвитку економіки та конкурентоспроможності України шляхом креативного простору.

У підсумку можна зазначити, що всі теми, розкриті нашими студентами досить актуальні, а можливість взяти участь в публічному виступі дозволяє не лише розглянути проблематику, але й поділитися власними думками, подискутувати та віднайти нові знання.

Яна Тараненко поділилася враженнями від участі: “Було дуже приємно отримати запрошення від Черкаського бізнес-коледжу виступити на пленарному засіданні та презентувати результати власного дослідження. Можу з впевненістю сказати, що конференція видалась дуже цікавою та змістовною. Приємно, що навіть в період дистанційного навчання та національного локдауну, організаторам вдалось зібрати студентів з усіх куточків України і провести гідний науковий захід”.

Факультет економічних наук висловлює вдячність нашим колегам і партнерам з Черкаського державного бізнес-коледжу за запрошення до участі у конференції та сподівається на подальшу спільну працю.

Слід зазначити, що більшість студентських конференцій безплатні, тож запрошуємо долучатися до нашої студентської наукової спільноти і приєднуватися до наступних заходів!