Студенти Факультету економічних наук взяли участь у проведенні Обласного етапу турніру з географії та економіки


Ділитися своїм досвідом з молодшим поколінням, прищеплювати любов до нових знань  – непросте, але дуже важливе завдання.

Студенти ЧНУ ім. Петра Могили досить свідомі й активно допомагають школярам у цьому питанні. Так, 20 та 21 жовтня на базі Миколаївського класичного ліцею проходив Обласний етап турніру з географії та економіки, в якому ведучими виступили студенти Факультету економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили.

Студенти 2, 3 та 4 курсів, Софія Гуска, Валентин Нараївський, Яна Тараненко та Анастасія Бабаніна, взяли участь у проведенні відповідального та масштабного змагання за звання Кращого знавця географії та економіки серед школярів.

Загалом, допомагати у проведенні турніру з географії та економіки стало для Факультету економічних наук доброю традицією. Щороку студенти та викладачі факультету намагаються створити цікаву гру для школярів з усієї області. Цього разу у заході взяли участь 15 команд з 8 районів області, зокрема з Первомайського, Снігурівського, Єланецького, Очаківського, Вознесенського та інших. І хоча учням довелось подолати чималу відстань, вони продемонстрували високий рівень підготовки та великий обсяг знань.

Деякі учасники в майбутньому мають намір поповнити ряди студентів Факультету економічних наук нашого вишу.

Події та оголошення


січня
30
Економічний клуб: Кіномистецтво і трошки футболу

30 січня 2019 року з 15.30 по 17.00 проходитиме засідання Економічного клубу, який діє при Факультеті економічних наук. Цього разу засідання буде ще цікавішим, ніж зазвичай! Адже буде охоплено і кіно, і футбол! У першій частині зустрічі багаторазовий спікер клубу …

січня
27
ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

січня
18
Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …