Студенти Факультету економічних наук взяли участь у проведенні Обласного етапу турніру з географії та економіки

Ділитися своїм досвідом з молодшим поколінням, прищеплювати любов до нових знань  – непросте, але дуже важливе завдання.

Студенти ЧНУ ім. Петра Могили досить свідомі й активно допомагають школярам у цьому питанні. Так, 20 та 21 жовтня на базі Миколаївського класичного ліцею проходив Обласний етап турніру з географії та економіки, в якому ведучими виступили студенти Факультету економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили.

Студенти 2, 3 та 4 курсів, Софія Гуска, Валентин Нараївський, Яна Тараненко та Анастасія Бабаніна, взяли участь у проведенні відповідального та масштабного змагання за звання Кращого знавця географії та економіки серед школярів.

Загалом, допомагати у проведенні турніру з географії та економіки стало для Факультету економічних наук доброю традицією. Щороку студенти та викладачі факультету намагаються створити цікаву гру для школярів з усієї області. Цього разу у заході взяли участь 15 команд з 8 районів області, зокрема з Первомайського, Снігурівського, Єланецького, Очаківського, Вознесенського та інших. І хоча учням довелось подолати чималу відстань, вони продемонстрували високий рівень підготовки та великий обсяг знань.

Деякі учасники в майбутньому мають намір поповнити ряди студентів Факультету економічних наук нашого вишу.