Студенти Факультету економічних наук взяли участь у проведенні Обласного етапу турніру з географії та економіки


Ділитися своїм досвідом з молодшим поколінням, прищеплювати любов до нових знань  – непросте, але дуже важливе завдання.

Студенти ЧНУ ім. Петра Могили досить свідомі й активно допомагають школярам у цьому питанні. Так, 20 та 21 жовтня на базі Миколаївського класичного ліцею проходив Обласний етап турніру з географії та економіки, в якому ведучими виступили студенти Факультету економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили.

Студенти 2, 3 та 4 курсів, Софія Гуска, Валентин Нараївський, Яна Тараненко та Анастасія Бабаніна, взяли участь у проведенні відповідального та масштабного змагання за звання Кращого знавця географії та економіки серед школярів.

Загалом, допомагати у проведенні турніру з географії та економіки стало для Факультету економічних наук доброю традицією. Щороку студенти та викладачі факультету намагаються створити цікаву гру для школярів з усієї області. Цього разу у заході взяли участь 15 команд з 8 районів області, зокрема з Первомайського, Снігурівського, Єланецького, Очаківського, Вознесенського та інших. І хоча учням довелось подолати чималу відстань, вони продемонстрували високий рівень підготовки та великий обсяг знань.

Деякі учасники в майбутньому мають намір поповнити ряди студентів Факультету економічних наук нашого вишу.

Події та оголошення


листопада
24
семінар «Організаційно-діяльнісні ігри у сфері прав людини»

24-25 листопада 2018 року з 10:00 до 18:00 координатори та волонтери соціального проекту «Миколаїв – місто рівності» відвідають навчальний семінар «Організаційно-діяльнісні ігри у сфері прав людини» професора, д.псих.н. Швалба Ю.М. Захід відбудеться на базі ЧНУ ім. Петра Могили в аудиторії …

листопада
24
Лекція Ю. М. Швалба «Навчальне цілепокладання як технологія розвитку активної життєвої позиції та самостійності студентів»

24 листопада о 10.00 запрошуємо викладачів ЧНУ ім. П.Могили на лекцію професора, доктора психологічних наук Швалба Ю.М. «Навчальне цілепокладання як технологія розвитку активної життєвої позиції та самостійності студентів» На лекції будуть проаналізовані новітні психолого-педагогічні технології розвитку суб’єктності студентів та представлено …

листопада
20
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …