Студенти факультету економічних наук взяли участь у ХVІ Міжнародній науково-практичній конференції «Majesty of Marketing»

Нові знання, цінний досвід, конструктивні дискусії. Прагнемо бути в курсі останніх тенденцій! До ХVІ Міжнародної науково-практичної конференції «Majesty of  Marketing» (робоча мова конференції – англійська), що відбулась 10 грудня 2020 р.,  долучилися студенти ЧНУ імені Петра Могилу спеціальності «Менеджмент» факультету економічних наук 6, 5 та 4 курсів: Сощенко Вікторія, Баркова Юлія, Брехунцова Олена та Нерез Олександра під науковим керівництвом канд. екон. наук, доцента (б.в.з.) кафедри менеджменту Л.С. Дранус. Цього року робота конференції об’єднала понад 100 учасників, які представляли 25 ЗВО з різних куточків України.

Конференція відбувалась у новому форматі з використанням дистанційних технологій. На пленарному засіданні основними спікерами були провідні вітчизняні та закордонні фахівці у сфері маркетингу.

Дякуємо організаторам НТУ «Дніпровська політехніка» та всім учасникам конференції за цікавий і корисний захід!

изображение_viber_2020-12-10_21-00-10.jpg

изображение_viber_2020-12-10_21-00-43.jpg