Студенти факультету економічних наук опановують R-аналіз на платформі Prometheus

Для успішного професійного старту та кар’єрного зростання в сучасних умовах ринку праці потрібно постійно розвиватися та удосконалюватися, опановувати нові інструменти і техніки, аби відповідати трендовим запитам роботодавців і випереджати їх. З цією метою студенти магістерських програм факультету економічних наук опановують R-аналіз на платформі Prometheus в рамках вивчення тренінг-курсу Бізнес-аналітика.

«R є потужним інструментом для статистичної обробки, аналізу та візуалізації даних, що широко застосовується як у бізнесі, так і в наукових дослідженнях. Останнім часом усе більше запитів з боку великих компаній, особливо у сфері торгівлі та інтернет-продажів, де серед критеріїв відбору на посади аналітиків та експертів є навички роботи з пакетами R. Відповідно, у курсі Бізнес-аналітика найбільш доцільно приділити увагу таким навичкам майбутніх фахівців» – зазначила к.е.н., Наталія Руденко, яка запропонувала студентам додатково пройти онлайн-курс R-аналіз на платформі Prometheus.

На думку в.о. декана факультету економічних наук Олени Філімонової, можливість поєднувати навчальні матеріали відкритих платформ, на кшталт Prometheus, із нашими університетськими курсами суттєво розширює кругозір студентів, їх становлення як майбутніх професіоналів, які здатні вчитися впродовж життя та адаптуватися до пошуку інформації та постійного самоудосконалення у відповідь на запити ринку. До того, нині можна навіть перезараховувати окремі онлайн-курси чи їх частини студентам в академічний рейтинг, що додатково спонукає та заохочує їх. Сподіваємося, далі така практика набуде більшої популярності серед викладачів і студентів факультету.

Certificate_Ладиженський_М._076-м_page-0001.jpg (1755×1240)

Certificate-2_page-0001.jpg (1755×1240)