Студенти факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили зустрілися з заступницею очільника податкової служби Миколаївської області

25 січня 2022 року студенти Факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили зустрілися з виконуючою обов’язків начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області Ольгою Купчишиною.

Заступниця очільника податкової служби області проінформувала студентів-економістів про найбільш резонансні процеси сьогодення, зокрема обов’язкову фіскалізацію. Податківниця наголосила, що не зважаючи на наявні застереження, система фіскалізації проста й доступна; вона не вимагає додаткових витрат, обліку залишків приходу товарів (окрім ювелірних виробів, електроніки та ліків) і додаткової звітності. А також вона спрямована на виведення бізнесу із «тіні», збільшення надходжень до бюджету та підвищення рівня захищеності прав споживачів. Окрім цього, значну увагу Ольга Купчишина приділила інформуванню щодо особливостей кампанії одноразового (спеціального) добровільного декларування, яка проводиться в державі вперше й триватиме до 1 вересня 2022 року. Студенти разом із Ольгою Купчишиною дійшли висновку, що за можливість жити у цивілізованому суспільстві необхідно в повному обсязі та своєчасно сплачувати податки.

Цікавою та актуальною для студентів стала інформація щодо можливості отримання податкової знижки за навчання у ЗВО, а також особливості роботи державних службовців і проходження виробничої практики в стінах Головного управління ДПС у Миколаївській області.

Здобувачі освіти мали можливість поспілкуватися з представницею Управління, почути про щоденну роботу податківців й основні податкові новації, які чекають на платників податків у 2022 році, а також поставити важливі для них питання.

Наприкінці зустрічі Ольга Купчишина зазначила, що Податкова служба Миколаївської області з радістю бере участь у навчальному процесі ЧНУ імені Петра Могили, адже обидва партнери мають спільну мету – виховання високоосвічених та творчих спеціалістів із високим рівнем громадянської, соціальної активності та відповідальності.