Студенти Факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у роботі «Південного медіа форуму»

Студенти третього курсу Факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили разом із доцентом кафедри Економіки та підприємництва Погромським В.О. взяли участь у роботі «Південного медіа форуму», який проходить в м. Миколаєві п’ятий рік поспіль і цього разу відбувся  12 грудня 2019 року.

Організатором заходу є ГО «Миколаївщина – надійний партнер» та її голова Оксана Янішевська.

«Південний медіа форум» – це платформа, яка об’єднує представників влади, політиків, бізнесменів, інвесторів, громадських активістів.

В рамках заходу відбулося обговорення проблем інвестиційної політики, питань пов’язаних із економічним станом Миколаївщини, перспективами розвитку транспортної інфраструктури, стратегій місцевих і центральних органів влади країни.