Студенти Факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у роботі «Південного медіа форуму»


Студенти третього курсу Факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили разом із доцентом кафедри Економіки та підприємництва Погромським В.О. взяли участь у роботі «Південного медіа форуму», який проходить в м. Миколаєві п’ятий рік поспіль і цього разу відбувся  12 грудня 2019 року.

Організатором заходу є ГО «Миколаївщина – надійний партнер» та її голова Оксана Янішевська.

«Південний медіа форум» – це платформа, яка об’єднує представників влади, політиків, бізнесменів, інвесторів, громадських активістів.

В рамках заходу відбулося обговорення проблем інвестиційної політики, питань пов’язаних із економічним станом Миколаївщини, перспективами розвитку транспортної інфраструктури, стратегій місцевих і центральних органів влади країни.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …