Студенти Факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у роботі «Південного медіа форуму»


Студенти третього курсу Факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили разом із доцентом кафедри Економіки та підприємництва Погромським В.О. взяли участь у роботі «Південного медіа форуму», який проходить в м. Миколаєві п’ятий рік поспіль і цього разу відбувся  12 грудня 2019 року.

Організатором заходу є ГО «Миколаївщина – надійний партнер» та її голова Оксана Янішевська.

«Південний медіа форум» – це платформа, яка об’єднує представників влади, політиків, бізнесменів, інвесторів, громадських активістів.

В рамках заходу відбулося обговорення проблем інвестиційної політики, питань пов’язаних із економічним станом Миколаївщини, перспективами розвитку транспортної інфраструктури, стратегій місцевих і центральних органів влади країни.

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …