Студенти-економісти завітали на ТОВ СП «Нібулон»

20 вересня 2019 року студенти Факультету економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили завітали на екскурсію до ТОВ СП «Нібулон» з нагоди Міжнародного форуму TRANS EXPO Odesa-Mykolaiv 2019 та найбільшої в Україні традиційної спеціалізованої Міжнародної виставки «Суднобудування і водний транспорт-2019»!

Студенти-економісти 1-3 курсів разом із викладачами факультету Наталією Руденко та Костянтином Нетудихатою познайомилися із організацією виробництва на Суднобудівно-Судноремонтному заводі Нібулон, відвідали виставкові павільйони та стали свідками введення в експлуатацію плавкрану довжиною 140 метрів.

На завершення свята всіх приголомшило грандіозне водне шоу, в постановці якого, окрім флоту компанії, взяли участь симфонічний оркестр обласної філармонії та представники Збройних сил України (імітація захоплення баржі).

Приємним подарунком була зустріч із чисельними випускниками факультету, а нині – співробітниками та партнерами ТОВ СП «Нібулон».

Пишаємося Вами і чекаємо на нові зустрічі!