Студенти-економісти завітали на ТОВ СП «Нібулон»


20 вересня 2019 року студенти Факультету економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили завітали на екскурсію до ТОВ СП «Нібулон» з нагоди Міжнародного форуму TRANS EXPO Odesa-Mykolaiv 2019 та найбільшої в Україні традиційної спеціалізованої Міжнародної виставки «Суднобудування і водний транспорт-2019»!

Студенти-економісти 1-3 курсів разом із викладачами факультету Наталією Руденко та Костянтином Нетудихатою познайомилися із організацією виробництва на Суднобудівно-Судноремонтному заводі Нібулон, відвідали виставкові павільйони та стали свідками введення в експлуатацію плавкрану довжиною 140 метрів.

На завершення свята всіх приголомшило грандіозне водне шоу, в постановці якого, окрім флоту компанії, взяли участь симфонічний оркестр обласної філармонії та представники Збройних сил України (імітація захоплення баржі).

Приємним подарунком була зустріч із чисельними випускниками факультету, а нині – співробітниками та партнерами ТОВ СП «Нібулон».

Пишаємося Вами і чекаємо на нові зустрічі!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …