Студенти-економісти завітали на ТОВ СП «Нібулон»


20 вересня 2019 року студенти Факультету економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили завітали на екскурсію до ТОВ СП «Нібулон» з нагоди Міжнародного форуму TRANS EXPO Odesa-Mykolaiv 2019 та найбільшої в Україні традиційної спеціалізованої Міжнародної виставки «Суднобудування і водний транспорт-2019»!

Студенти-економісти 1-3 курсів разом із викладачами факультету Наталією Руденко та Костянтином Нетудихатою познайомилися із організацією виробництва на Суднобудівно-Судноремонтному заводі Нібулон, відвідали виставкові павільйони та стали свідками введення в експлуатацію плавкрану довжиною 140 метрів.

На завершення свята всіх приголомшило грандіозне водне шоу, в постановці якого, окрім флоту компанії, взяли участь симфонічний оркестр обласної філармонії та представники Збройних сил України (імітація захоплення баржі).

Приємним подарунком була зустріч із чисельними випускниками факультету, а нині – співробітниками та партнерами ТОВ СП «Нібулон».

Пишаємося Вами і чекаємо на нові зустрічі!

Події та оголошення


жовтня
17
IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

З  17-18 жовтня 2019 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук» Детальніше.    

листопада
1
Запрошуємо взяти участь у XXI Всеукраїнській науково-практичній конференції (м. Харків)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XXІ Всеукраїнській науково-практичній конференції, яка відбудеться 01 листопада 2019 року у м. Харкові Приймаються роботи до наступних секцій: Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; Конституційне право; муніципальне право; …

жовтня
17
Запрошуємо на зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко

17 жовтня 2019 року о 12:30 у  приміщені читальної зали Філологічної бібліотеки (11 корпусу) відбудеться зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко «Я знаю – Україна є і буде!». Запрошуємо всіх, хто цікавиться поезією, і кому не байдужа історія України! Наукова …