Студенти-економісти відвідали зустріч із директором ТОВ «Global Consulting and Development» Олегом Далечиним

19 жовтня 2021 року за сприяння декана факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили Світлани Белінської та завідувача кафедри економіки та підприємництва Могилянки Людмили Назарової в стінах Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулася зустріч студентів економічного факультету з директором ТОВ «Global Consulting and Development» Олегом Далечиним.

Основною метою зустрічі було ознайомлення майбутніх фахівців з інформацією про діяльність підприємства, а також мова йшла про можливості їх майбутнього працевлаштування.

Варто вказати, що студенти виявили неабиякий інтерес, адже розробка інвестиційних проектів для замовників з різних галузей і навіть з різних країн є перспективним видом професійної діяльності.

Сподіваємося на подальшу співпрацю.