Студенти-економісти відвідали тренінг від представників «Укргазбанку»

12 листопада 2019 року студенти економічного факультету ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у тренінгу від представників «Укргазбанку». Спікерами заходу стали замісниця директора філії державного банку «Укргазбанк» з роздрібного бізнесу Олена Янчишина та керівник відділення «Укргазбанку» в місті Миколаєві Микола Тюкаєв.

Олена Філімонова, в.о. декана факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили, зазначає, що студенти, які відвідали захід, підготовлені до зустрічі, адже протягом цілого семестру вивчали особливості послуг та операцій окремих банків України, і цей тренінг – чудова нагода інтерактивно освіжити набуті знання та отримати новий досвід.

Спікери ознайомили присутніх з діяльністю «Укргазбанку», зокрема його продуктами роздрібного бізнесу, а також розповіли про цікавинки, як можуть знадобитися їм у житті.

Студенти мали змогу дізнатися про продукти, якими їм вигідніше користуватися для того, аби менше платити відсотків банкам; як можна заробити на своїх власних коштах, які в них є на рахунку; що саме може захистити вас від скімінгу (шахрайства шляхом зчитування даних за допомогою спеціального обладнання, яке фіксує дані магнітної стрічки банківської картки і її пін-код); що таке еко-банкінг; які картки найбільш зручні для молоді та для тих потреб, що можуть виникати у студентів щодня  тощо.

«Оскільки перед нами студенти економічного факультету, у подальшому хтось із них працюватиме в банківській сфері. І ось саме деякі ази банківської справи  ми і хочемо донести до аудиторії на сьогоднішньому тренінгу», – розповідає керівник відділення «Укргазбанку» Микола Тюкаєв.

Студенти могли поспілкуватися з представниками банку, поставити їм запитання щодо діяльності банку або поставити питання, які стосуються рішення своїх власних фінансових питань.