Студенти-економісти Могилянки на зустрічі з начальником Туристично-інформаційного центру Миколаєва дізнавались про діяльність центру та туристичні місця міста

У ЧНУ імені Петра Могили 26 січня 2022 року відбулась зустріч студентів-економістів з Начальником Туристично-інформаційного центру Миколаєва Миколаївської міської ради Русланом Волчецьким. Захід пройшов у рамках дисципліни «Історія та культура України». Пан Руслан  більше ніж 10 років займається екскурсійною діяльністю, а також туризмом в межах обласної адміністрації.

Туристично-інформаційний центр Миколаєва є структурним підрозділом департаменту економічного розвитку Миколаївської міськради. Центр надає консультативні послуги з питань розвитку туристичної діяльності та реалізації туристичної стратегії в місті.

Зустріч провів доцент, кандидат історичних наук кафедри економіки та підприємництва Віктор Погромський. Захід проходив у форматі лекції-бесіди – студенти активно брали участь у обговоренні туристичних аспектів міста. Так, було зроблено опитування серед студентів щодо туристичної непривабливості міста, відомих туристичних місць Миколаєва та області, обговорено туристичну інфраструктуру.

Руслан Волчецький розповів студентам про діяльність Туристично-інформаційного центру (ТІЦ). За словами спікера, інформаційна діяльність центру полягає в об’єднанні всіх зацікавлених сторін та наданні їм актуальної інформації у доступній формі, на яку вони зможуть орієнтуватися при плануванні дозвілля. Окрім того, пояснив що таке туризм і розповів, що ТІЦ має на меті співробітництво з такими закладами як готелі ресторани, кафе тощо задля правильного формування послуг і плати туристичного збору, коштом якого і відбувається розвиток туризму міста.

Окрім того, пан Руслан окреслив локації міста, які є найбільш популярними серед туристів. Це такі як: Миколаївський зоопарк, Музей суднобудування і флоту, Миколаївський обласний краєзнавчий музей, Миколаївський обласний художній музей імені В.В. Верещагіна та басейн «Володій». Серед найбільш маловідомих туристичних місць, які варто відвідати, пан Руслан виділив підземелля яхт-клубу, Лагерне Поле, мікрорайон Темвод, Георгіївський редут, Костянтинівську батарею (острів Флагшток) та ін.

За словами Віктора Погромського, навесні майбутні економісти обов’язково відвідають ТІЦ Миколаєва. Також у планах створення екскурсії вулицями міста для студентів.