Студенти-економісти мандрують Миколаївщиною


17 жовтня економісти ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у регіональній студентсько-учнівській конференції «Економіка, бізнес, фінанси рідного краю: від прадавності до сучасності». Захід проходив на території Національного природного парку «Бузький Гард» та Регіонального ландшафтного парку «Гранітно-степове Побужжя» в селі Богданівка, Миколаївської області. У конференції взяли участь студенти ЧНУ ім. Петра Могили та школярі Богданівської ЗОШ.

Учасники ознайомилися з особливостями вступної кампанії на 2019 рік та перевагами вступу на факультет економічних наук, послухали доповіді на економічну тематику.

Також захід передбачав відвідини двох мальовничих археологічних розкопок «Бузького Гарду», а об’єднавшись у команди, учасники  позмагались у квесті «Козацька економіка». Усі мали змогу відчути себе справжніми козаками, адже під час квесту студенти та школярі згадували козацькі пісні і танці, розраховували собівартість справжньої козацької їжі, рекламували славний товар на ярмарку,  обмінювали потрібні товари для походу,  обґрунтовували потребу у фінансових ресурсах та напрямки вкладення та зростання козацьких скарбів.

Першими виконали всі завдання учасники з команди Богданівської ЗОШ. Студенти факультету економічних наук розділили між собою друге та третє призові місця.

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).