Студенти-економісти мандрують Миколаївщиною


17 жовтня економісти ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у регіональній студентсько-учнівській конференції «Економіка, бізнес, фінанси рідного краю: від прадавності до сучасності». Захід проходив на території Національного природного парку «Бузький Гард» та Регіонального ландшафтного парку «Гранітно-степове Побужжя» в селі Богданівка, Миколаївської області. У конференції взяли участь студенти ЧНУ ім. Петра Могили та школярі Богданівської ЗОШ.

Учасники ознайомилися з особливостями вступної кампанії на 2019 рік та перевагами вступу на факультет економічних наук, послухали доповіді на економічну тематику.

Також захід передбачав відвідини двох мальовничих археологічних розкопок «Бузького Гарду», а об’єднавшись у команди, учасники  позмагались у квесті «Козацька економіка». Усі мали змогу відчути себе справжніми козаками, адже під час квесту студенти та школярі згадували козацькі пісні і танці, розраховували собівартість справжньої козацької їжі, рекламували славний товар на ярмарку,  обмінювали потрібні товари для походу,  обґрунтовували потребу у фінансових ресурсах та напрямки вкладення та зростання козацьких скарбів.

Першими виконали всі завдання учасники з команди Богданівської ЗОШ. Студенти факультету економічних наук розділили між собою друге та третє призові місця.

Події та оголошення


березня
21
Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

березня
26
Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.  

березня
21
Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.