Студенти-економісти мандрують Миколаївщиною


17 жовтня економісти ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у регіональній студентсько-учнівській конференції «Економіка, бізнес, фінанси рідного краю: від прадавності до сучасності». Захід проходив на території Національного природного парку «Бузький Гард» та Регіонального ландшафтного парку «Гранітно-степове Побужжя» в селі Богданівка, Миколаївської області. У конференції взяли участь студенти ЧНУ ім. Петра Могили та школярі Богданівської ЗОШ.

Учасники ознайомилися з особливостями вступної кампанії на 2019 рік та перевагами вступу на факультет економічних наук, послухали доповіді на економічну тематику.

Також захід передбачав відвідини двох мальовничих археологічних розкопок «Бузького Гарду», а об’єднавшись у команди, учасники  позмагались у квесті «Козацька економіка». Усі мали змогу відчути себе справжніми козаками, адже під час квесту студенти та школярі згадували козацькі пісні і танці, розраховували собівартість справжньої козацької їжі, рекламували славний товар на ярмарку,  обмінювали потрібні товари для походу,  обґрунтовували потребу у фінансових ресурсах та напрямки вкладення та зростання козацьких скарбів.

Першими виконали всі завдання учасники з команди Богданівської ЗОШ. Студенти факультету економічних наук розділили між собою друге та третє призові місця.

Події та оголошення


листопада
24
семінар «Організаційно-діяльнісні ігри у сфері прав людини»

24-25 листопада 2018 року з 10:00 до 18:00 координатори та волонтери соціального проекту «Миколаїв – місто рівності» відвідають навчальний семінар «Організаційно-діяльнісні ігри у сфері прав людини» професора, д.псих.н. Швалба Ю.М. Захід відбудеться на базі ЧНУ ім. Петра Могили в аудиторії …

листопада
24
Лекція Ю. М. Швалба «Навчальне цілепокладання як технологія розвитку активної життєвої позиції та самостійності студентів»

24 листопада о 10.00 запрошуємо викладачів ЧНУ ім. П.Могили на лекцію професора, доктора психологічних наук Швалба Ю.М. «Навчальне цілепокладання як технологія розвитку активної життєвої позиції та самостійності студентів» На лекції будуть проаналізовані новітні психолого-педагогічні технології розвитку суб’єктності студентів та представлено …

листопада
20
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …