Студенти-економісти мандрують Миколаївщиною


17 жовтня економісти ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у регіональній студентсько-учнівській конференції «Економіка, бізнес, фінанси рідного краю: від прадавності до сучасності». Захід проходив на території Національного природного парку «Бузький Гард» та Регіонального ландшафтного парку «Гранітно-степове Побужжя» в селі Богданівка, Миколаївської області. У конференції взяли участь студенти ЧНУ ім. Петра Могили та школярі Богданівської ЗОШ.

Учасники ознайомилися з особливостями вступної кампанії на 2019 рік та перевагами вступу на факультет економічних наук, послухали доповіді на економічну тематику.

Також захід передбачав відвідини двох мальовничих археологічних розкопок «Бузького Гарду», а об’єднавшись у команди, учасники  позмагались у квесті «Козацька економіка». Усі мали змогу відчути себе справжніми козаками, адже під час квесту студенти та школярі згадували козацькі пісні і танці, розраховували собівартість справжньої козацької їжі, рекламували славний товар на ярмарку,  обмінювали потрібні товари для походу,  обґрунтовували потребу у фінансових ресурсах та напрямки вкладення та зростання козацьких скарбів.

Першими виконали всі завдання учасники з команди Богданівської ЗОШ. Студенти факультету економічних наук розділили між собою друге та третє призові місця.

Події та оголошення


травня
23
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
18
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.