Студенти-економісти мандрують Миколаївщиною


17 жовтня економісти ЧНУ ім. Петра Могили взяли участь у регіональній студентсько-учнівській конференції «Економіка, бізнес, фінанси рідного краю: від прадавності до сучасності». Захід проходив на території Національного природного парку «Бузький Гард» та Регіонального ландшафтного парку «Гранітно-степове Побужжя» в селі Богданівка, Миколаївської області. У конференції взяли участь студенти ЧНУ ім. Петра Могили та школярі Богданівської ЗОШ.

Учасники ознайомилися з особливостями вступної кампанії на 2019 рік та перевагами вступу на факультет економічних наук, послухали доповіді на економічну тематику.

Також захід передбачав відвідини двох мальовничих археологічних розкопок «Бузького Гарду», а об’єднавшись у команди, учасники  позмагались у квесті «Козацька економіка». Усі мали змогу відчути себе справжніми козаками, адже під час квесту студенти та школярі згадували козацькі пісні і танці, розраховували собівартість справжньої козацької їжі, рекламували славний товар на ярмарку,  обмінювали потрібні товари для походу,  обґрунтовували потребу у фінансових ресурсах та напрямки вкладення та зростання козацьких скарбів.

Першими виконали всі завдання учасники з команди Богданівської ЗОШ. Студенти факультету економічних наук розділили між собою друге та третє призові місця.

Події та оголошення


січня
30
Економічний клуб: Кіномистецтво і трошки футболу

30 січня 2019 року з 15.30 по 17.00 проходитиме засідання Економічного клубу, який діє при Факультеті економічних наук. Цього разу засідання буде ще цікавішим, ніж зазвичай! Адже буде охоплено і кіно, і футбол! У першій частині зустрічі багаторазовий спікер клубу …

січня
27
ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

січня
18
Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …