Студенти-економісти ЧНУ імені Петра Могили серед переможців Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт

23 квітня 2020 року на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету було проведено Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціалізації «Економіка підприємства» за ступенями вищої освіти «бакалавр» та «магістр».

Конкурсна комісія розглянула 98 дипломних робіт за ступенем освіти «магістр», що надійшли з 37 закладів вищої освіти.

На підставі відкритого обговорення та оцінювання дипломних робіт конкурсною комісією визначено переможців, серед яких:

1. Троцька Тетяна Олександрівна – отримала диплом ІІІ ступеня (науковий керівник: Міцкевич Н.В., доцент кафедри економіки та підприємництва);

1. Лисевич Наталя Сергіївна – отримала подяку у номінації «За застосування економіко-математичних методів» (науковий керівник: Міцкевич Н.В., доцент економіки та підприємництва);
  2. Яковлева Марія Олександрівна – отримала подяку (науковий керівник: Кузьменко О.Б., професор, завідувач кафедри економіки та підприємництва).

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших успіхів!