Студенти-економісти ЧНУ імені Петра Могили пройшли навчальні курси за напрямком Behavioral economics від CERGE

Цього навчального року в режимі онлайн у співпраці з академічною установою при Карловому університеті (Прага) The Center for Economic Research and Graduate Education (CERGE) відбулися спільні навчальні курси за напрямком Behavioral economics.

Заняття з курсу відбувалися у період березень-квітень 2021 року, де студенти щотижня мали можливість прослуховувати лекції від PhD-викладачів з Європи, виконували квізи та разом із викладачем з ЧНУ імені Петра Могили у групах обговорювали останні статті за темою, писали есе. За 6 тижнів встигли також розібрати загальну теорію поведінкової економіки і на конкретних прикладах подивитися на ефект впровадження методик на реальному бізнесі.

Як результат усі студенти, які успішно клали іспит та були активними на заняттях, отримали сертифікати про успішне закінчення курсу від CERGE. Крім того, ця дисципліна була записна у додаток до диплома, нараховані додаткові бали за наукову активність та видані «ФЕНьки».

Наступного навчального року розпочнуться нові курси у співпраці із CERGE, це International trade та Labor economics. У середньому близько 20 студентів факультету економічних наук та більше ніж 150 студентів з усього світу беруть участь щосеместру в подібних заходах.

За більш детальною інформацією або для запису на наступні курси звертайтеся до аспіранта кафедрі економіки та підприємництва Лопатіна Артема Олеговича, telegram/viber +380503916935.