Студенти-економісти ЧНУ ім. Петра Могили відвідали виставку «Боротьба і муки. Польські громадяни під час ІІ Світової війни»


11 вересня 2019 року студенти 218 групи Факультету економічних наук відвідали Галерею мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили. На виставці запропонована експозиція за темою «Боротьба і муки. Польські громадяни під час ІІ Світової війни» підготовлена Ґданським Музеєм Другої Світової Війни та Київським Польським Інститутом за підтримки Генерального Консульства Республіки Польща в Одесі.

Студенти дізналися про суттєві події визвольного руху Польщі, а саме про: підпільну і партизанську боротьбу на окупованій території Польщі (1939—1945); битви регулярних частин польської армії проти Німеччини протягом 1 вересня – 6 жовтня 1939; бойові дії польських військових частин у Західній Європі, Північній Африці та Південній Європі — спільно з англо-американськими військами (1939—1945); бойові дії польських військових частин у Східній Європі — спільно з радянською армією (1943—1945); участь польських громадян у радянському партизанському русі (1941—1944); визволення Польщі у 1944-1945 рр.

Екскурсія дала змогу студентам помандрували стежками воєнної історії польського народу-побратиму, розповіла про його жертовну боротьбу з агресором заради свободи та територіальної цілісності власної держави.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …