Студенти-економісти ЧНУ ім. Петра Могили відвідали виставку «Боротьба і муки. Польські громадяни під час ІІ Світової війни»

11 вересня 2019 року студенти 218 групи Факультету економічних наук відвідали Галерею мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили. На виставці запропонована експозиція за темою «Боротьба і муки. Польські громадяни під час ІІ Світової війни» підготовлена Ґданським Музеєм Другої Світової Війни та Київським Польським Інститутом за підтримки Генерального Консульства Республіки Польща в Одесі.

Студенти дізналися про суттєві події визвольного руху Польщі, а саме про: підпільну і партизанську боротьбу на окупованій території Польщі (1939—1945); битви регулярних частин польської армії проти Німеччини протягом 1 вересня – 6 жовтня 1939; бойові дії польських військових частин у Західній Європі, Північній Африці та Південній Європі — спільно з англо-американськими військами (1939—1945); бойові дії польських військових частин у Східній Європі — спільно з радянською армією (1943—1945); участь польських громадян у радянському партизанському русі (1941—1944); визволення Польщі у 1944-1945 рр.

Екскурсія дала змогу студентам помандрували стежками воєнної історії польського народу-побратиму, розповіла про його жертовну боротьбу з агресором заради свободи та територіальної цілісності власної держави.

листопада
Запрошуємо на вебінари від ресурсу Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки

Запрошуємо науковців та всіх бажаючих на безкоштовні вебінари від  ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics!   26 листопада, вівторок 16:15 Тема:Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science. Реєстрація за посиланням.   27 листопада, середа 16:15 Тема: Публікаційна стратегія науковця. Реєстрація за посиланням. …

листопада
Наукова бібліотека імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література»

Шановні друзі! У продовження проекту «lectorium» запрошуємо на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література». Лекція відбудеться 28 листопада у приміщенні Філологічної бібліотеки (11 корпус, цокольний поверх). Початок о 14:00. Не пропустіть свій шанс зануритися у світ таємничого та незвичайного!

листопада
Запрошуємо всіх, хто захоплюються німецькою мовою до участі у фінальній дискусії

Усіх бажаючих попрактикувати німецьку мову запрошуємо прийняти участь у фінальній дискусії після перегляду німецького фільму. Коли: 22 листопада 2019 року Час: 15.30-17.30 Де: ЧНУ імені Петра Могили (ауд. 11-312)