Студенти-економісти ЧНУ ім. Петра Могили на екскурсії в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова

18 вересня 2019 року студенти 118 групи спеціальності «Геодезія та землеустрій» Факультету економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили разом зі своїм дорадником доктором економічних наук, доцентом Оленою Лазарєвою відвідали Миколаївську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. О. Гмирьова.

У рамках проведення Дня майбутнього фахівця «Землекористування та державний кадастр» студентам було висвітлено теоретичні основи державного земельного кадастру територій, акцентовано увагу на важливості правового регулювання земельних відносин в Україні.

Студентам була представлена виставка літератури «Земельні відносини: економічний і правовий аспект», представлені видання, які будуть корисними у процесі навчання.