Студенти-екологи взяли участь у Краєзнавчій школі

20 квітня студенти 1 курсу спеціальності «Екологія» взяли участь в Краєзнавчій школі Миколаївського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді на базі Будівельного коледжу.

До уваги учасників були представлені різноманітні локації, на кожній з яких вони мали змогу виконувати цікаві завдання, які розвивали навички у сфері археології, екології, геології та історії та етнографії. Студенти проводили органолептичний аналіз води, археологічні розкопки, визначали мінерали та гірські породи. Окрім того, безпосередньо спілкуючись зі старшокласниками шкіл міста та області, майбутні екологи запрошували їх до навчання на нашій цікавій і потрібній для суспільства і країни в цілому спеціальності.

Студенти-екологи вдячні за таких захід!