Студенти-екологи провели заняття «Еко-час» для учнів краєзнавчої школи МОЦТКЕ УМ «Час шукати, пізнавати та вивчати»

23 лютого 2019 року кафедра екології ЧНУ ім. Петра Могили разом зі студентами-екологами 4 та 5 курсів провели заняття «Еко-час» для учнів краєзнавчої школи МОЦТКЕ УМ «Час шукати, пізнавати та вивчати». Юні краєзнавці мали змогу взяти участь у виставі «Порятунок Марсу». У рамках заняття учні отримували навики визначення напрямку та сили вітру, визначали гірські породи та проводили органолептичний аналіз води. Вихованці краєзнавчих гуртків взяли участь у грі «Green-Line», де розв’язували ребуси, визначали імена відомих вчених та їхні відкриття, а також за допомогою уривку з художнього фільму про екологічну катастрофу намагалися визначити його назву. У рамках заходу студенти-екологи провели широку профорієнтаційну роботу із залучення вихованців гуртків до навчання на спеціальності 101 «Екологія» серед учнів шкіл Миколаївського області (Вітовського, Новобузького та Миколаївського районів).

Учні краєзнавчої школи «Час шукати, пізнавати та вивчати» залишилися дуже задоволеними та отримали масу позитивних емоцій від виступів студентів.