Студенти-екологи провели заняття «Еко-час» для учнів краєзнавчої школи МОЦТКЕ УМ «Час шукати, пізнавати та вивчати»

23 лютого 2019 року кафедра екології ЧНУ ім. Петра Могили разом зі студентами-екологами 4 та 5 курсів провели заняття «Еко-час» для учнів краєзнавчої школи МОЦТКЕ УМ «Час шукати, пізнавати та вивчати». Юні краєзнавці мали змогу взяти участь у виставі «Порятунок Марсу». У рамках заняття учні отримували навики визначення напрямку та сили вітру, визначали гірські породи та проводили органолептичний аналіз води. Вихованці краєзнавчих гуртків взяли участь у грі «Green-Line», де розв’язували ребуси, визначали імена відомих вчених та їхні відкриття, а також за допомогою уривку з художнього фільму про екологічну катастрофу намагалися визначити його назву. У рамках заходу студенти-екологи провели широку профорієнтаційну роботу із залучення вихованців гуртків до навчання на спеціальності 101 «Екологія» серед учнів шкіл Миколаївського області (Вітовського, Новобузького та Миколаївського районів).

Учні краєзнавчої школи «Час шукати, пізнавати та вивчати» залишилися дуже задоволеними та отримали масу позитивних емоцій від виступів студентів.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.