Студенти-екологи провели заняття «Еко-час» для учнів краєзнавчої школи МОЦТКЕ УМ «Час шукати, пізнавати та вивчати»

23 лютого 2019 року кафедра екології ЧНУ ім. Петра Могили разом зі студентами-екологами 4 та 5 курсів провели заняття «Еко-час» для учнів краєзнавчої школи МОЦТКЕ УМ «Час шукати, пізнавати та вивчати». Юні краєзнавці мали змогу взяти участь у виставі «Порятунок Марсу». У рамках заняття учні отримували навики визначення напрямку та сили вітру, визначали гірські породи та проводили органолептичний аналіз води. Вихованці краєзнавчих гуртків взяли участь у грі «Green-Line», де розв’язували ребуси, визначали імена відомих вчених та їхні відкриття, а також за допомогою уривку з художнього фільму про екологічну катастрофу намагалися визначити його назву. У рамках заходу студенти-екологи провели широку профорієнтаційну роботу із залучення вихованців гуртків до навчання на спеціальності 101 «Екологія» серед учнів шкіл Миколаївського області (Вітовського, Новобузького та Миколаївського районів).

Учні краєзнавчої школи «Час шукати, пізнавати та вивчати» залишилися дуже задоволеними та отримали масу позитивних емоцій від виступів студентів.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.