22 жовтня 2021 року відбулась лекція начальника відділу підвищення професійних компетенцій працівників надавачів соціальних послуг Миколаївського обласного центру соціальних служб Лариси Клопової для студентів 261 та 237 груп Інституту державного управління. Зустріч пройшла в межах вивчення дисципліни “Комунікативна компетентність фахівця соціальної сфери” доцента кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили Наталії Малиновської.

Темою зустрічі стала – Оцінка потреб особи та сім’ї як основа прийняття рішень планування та надання соціальних послуг, інших видів соціальної підтримки, соціальної допомоги.

Під час лекції учасники розглянули такі питання: оцінка потреб як основа для прийняття рішень щодо обсягу підтримки особи, сім’ї та дитини: концептуальні та теоретичні основи, мета, зміст, алгоритм проведення. Документування; діагностичний інструментарій, який використовується у процесі оцінки потреб особи та сім’ї; використання результатів оцінки потреб для подальшого планування послуг, підготовка висновку; а також правила налагодження успішної взаємодії із сім’єю та дитиною в процесі оцінки потреб.

Колектив кафедри та студенти щиро вдячні Ларисі Клоповій за співпрацю, цікавий виклад матеріалу та можливість отримати нові знання!