Студенти Чорноморського національного університету імені Петра Могили взяли участь у чемпіонаті міста Миколаєва з плавання

29 вересня 2023 року студенти Чорноморського національного університету імені Петра Могили взяли участь у чемпіонаті міста Миколаєва з плавання.

Змагання приурочено до Дня захисників та захисниць України, з метою вшанування пам’яті воїнів, які загинули, захищаючи нашу державу.

У змаганнях брали участь спортсмени, студенти, вихованці спортивної школи з батьками, військовослужбовці та ветерани-аматори.

Досягненням студентів Чорноморського національного університету ім.. Петра Могили стало перше місце на чемпіонаті з результатом 1:45,66 с. в такому командному складі:

1. Валерія Бойченко ​
  2. Артем Шамян
  3. Богдан Супрун
  4. Андрій Савун
  5. Андрій Іванов

Під час змагань в особистій першості в запливі на дистанцію 50 метрів, місця розподілилися таким чином:

• Перше місце – Андрій Савун, студент Чорноморського національного університету ім. Петра Могили з результатом 24,71 с.
  • Друге місце – Роман Щепель, студент миколаївського будівельного коледжу з результатом 24,84 с.
  • Трете місце – Олександр Костріков, студент національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова з результатом 25,41 с.

Вітаємо студентів зі спортивною перемогою!