Студенти Чорноморського національного університету імені Петра Могили відвідали гостьову лекцію представників обласного управління кіберполіції

5 жовтня 2023 року в актовій залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулася гостьова лекція представників обласного управління кіберполіції на тему «Кібербезпека, цифрова та інформаційна безпека, протидія онлайн-шахрайствам».

На заході були присутні викладачі ЧНУ імені Петра Могили, студенти факультету комп’ютерних наук та спеціальності «Психологія».

Вступну частину лекції представник кіберполіції присвятив патріотичному вихованню студентів миколаївської могилянки. Він детально розповів про проєкт «Мрія», метою якого є боротьба з ворогом на «інформаційному фронті», знищення російських пропагандистських осередків в інтернеті та протидія цькуванню в мережі.

Сподіваємось, що завдяки важливим порадам та настановам представника кіберполіції здобувачі освіти стали більш обізнаними і будуть максимально обачними проводячи час в мережі «Інтернеті».

Будьте пильними та не потрапляйте на гачок онлайн-шахраїв.

Разом до перемоги! Все буде Україна!