Студенти ЧНУ взяли участь у психологічних іграх

2 жовтня у Центрі соціально-психологічної допомоги ЧНУ ім. Петра Могили пройшла психологічна гра для студенів Могилянки.

Студенти взяли участь у грі, яка сприяє персональному розвитку, адже допомагає побачити свої особистісні межі в спілкуванні з іншими людьми, зняти емоційну напругу, поліпшити рівень своєї комунікації та навчитися конструктивно вирішувати конфліктні ситуації.

Загалом студенти мали  можливість провести час з користю, познайомитись з новими людьми та посмакувати гарячим чаєм і печивом в дружній атмосфері.

Нагадаємо, що при університеті діє Центр соціально-психологічної підтримки, який створений для підвищення ефективності навчання студентів, розвитку професійної « Я – концепції», розробки життєвих перспектив і кожен охочий студент Могилянки може звернутися туди за консультацією.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).