Студенти ЧНУ взяли участь у психологічних іграх

2 жовтня у Центрі соціально-психологічної допомоги ЧНУ ім. Петра Могили пройшла психологічна гра для студенів Могилянки.

Студенти взяли участь у грі, яка сприяє персональному розвитку, адже допомагає побачити свої особистісні межі в спілкуванні з іншими людьми, зняти емоційну напругу, поліпшити рівень своєї комунікації та навчитися конструктивно вирішувати конфліктні ситуації.

Загалом студенти мали  можливість провести час з користю, познайомитись з новими людьми та посмакувати гарячим чаєм і печивом в дружній атмосфері.

Нагадаємо, що при університеті діє Центр соціально-психологічної підтримки, який створений для підвищення ефективності навчання студентів, розвитку професійної « Я – концепції», розробки життєвих перспектив і кожен охочий студент Могилянки може звернутися туди за консультацією.

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року. Захід відбудеться в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра». Метою гри є організація та заохочення діалогу …

Пробна гра для новачків Економічного клубу

Зважаючи на те, що дуже багато ФЕНівців цього року гратимуть в Економічний турнір вперше, наступне засідання Клубу стане пробною грою!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».