Студенти ЧНУ взяли участь у психологічних іграх

2 жовтня у Центрі соціально-психологічної допомоги ЧНУ ім. Петра Могили пройшла психологічна гра для студенів Могилянки.

Студенти взяли участь у грі, яка сприяє персональному розвитку, адже допомагає побачити свої особистісні межі в спілкуванні з іншими людьми, зняти емоційну напругу, поліпшити рівень своєї комунікації та навчитися конструктивно вирішувати конфліктні ситуації.

Загалом студенти мали  можливість провести час з користю, познайомитись з новими людьми та посмакувати гарячим чаєм і печивом в дружній атмосфері.

Нагадаємо, що при університеті діє Центр соціально-психологічної підтримки, який створений для підвищення ефективності навчання студентів, розвитку професійної « Я – концепції», розробки життєвих перспектив і кожен охочий студент Могилянки може звернутися туди за консультацією.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики