Студенти ЧНУ візьмуть участь у Всеукраїнському кіберспортивному змаганні серед ЗВО


Цієї суботи, 3 листопада, викладачі кафедри інженерії програмного забезпечення ЧНУ ім. Петра Могили, Ігор Кандиба та Гліб Горбань, провели перший етап всеукраїнського кіберспортивного змагання серед закладів вищої освіти України – Ukrainian University Open 2018 (UUOpen2018),  який є внутрішнім кваліфікаційним відбором команд. На ньому визначили, які з команд будуть представляти наш університет на всеукраїнських змаганнях.

 

Загалом між собою на внутрішньому відборі змагалися  9 команд, серед яких визначили 3 переможців. У грі «Dota2» – це команди  “NewTeam123” і “Junkies Fear”, а у грі «League of Legends» – “Black Sea Devils”.

Всеукраїнські змагання з кіберспорту проводять  Українська Федерація Електронного Спорту, Спортивна студентська спілка України та Національний університет фізичного виховання і спорту України.

З 9 по 12 листопада пройде онлайн етап серед команд ЗВО з усієї України, а 16 листопада відбудеться фінальна частина змагань в місті Києві. Переможці отримають призи від спонсорів заходу.

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …