Студенти ЧНУ візьмуть участь у Всеукраїнському кіберспортивному змаганні серед ЗВО

Цієї суботи, 3 листопада, викладачі кафедри інженерії програмного забезпечення ЧНУ ім. Петра Могили, Ігор Кандиба та Гліб Горбань, провели перший етап всеукраїнського кіберспортивного змагання серед закладів вищої освіти України – Ukrainian University Open 2018 (UUOpen2018),  який є внутрішнім кваліфікаційним відбором команд. На ньому визначили, які з команд будуть представляти наш університет на всеукраїнських змаганнях.

Загалом між собою на внутрішньому відборі змагалися  9 команд, серед яких визначили 3 переможців. У грі «Dota2» – це команди  “NewTeam123” і “Junkies Fear”, а у грі «League of Legends» – “Black Sea Devils”.

Всеукраїнські змагання з кіберспорту проводять  Українська Федерація Електронного Спорту, Спортивна студентська спілка України та Національний університет фізичного виховання і спорту України.

З 9 по 12 листопада пройде онлайн етап серед команд ЗВО з усієї України, а 16 листопада відбудеться фінальна частина змагань в місті Києві. Переможці отримають призи від спонсорів заходу.

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року. Захід відбудеться в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра». Метою гри є організація та заохочення діалогу …

Пробна гра для новачків Економічного клубу

Зважаючи на те, що дуже багато ФЕНівців цього року гратимуть в Економічний турнір вперше, наступне засідання Клубу стане пробною грою!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».