Студенти ЧНУ візьмуть участь у Всеукраїнському кіберспортивному змаганні серед ЗВО


Цієї суботи, 3 листопада, викладачі кафедри інженерії програмного забезпечення ЧНУ ім. Петра Могили, Ігор Кандиба та Гліб Горбань, провели перший етап всеукраїнського кіберспортивного змагання серед закладів вищої освіти України – Ukrainian University Open 2018 (UUOpen2018),  який є внутрішнім кваліфікаційним відбором команд. На ньому визначили, які з команд будуть представляти наш університет на всеукраїнських змаганнях.

 

Загалом між собою на внутрішньому відборі змагалися  9 команд, серед яких визначили 3 переможців. У грі «Dota2» – це команди  “NewTeam123” і “Junkies Fear”, а у грі «League of Legends» – “Black Sea Devils”.

Всеукраїнські змагання з кіберспорту проводять  Українська Федерація Електронного Спорту, Спортивна студентська спілка України та Національний університет фізичного виховання і спорту України.

З 9 по 12 листопада пройде онлайн етап серед команд ЗВО з усієї України, а 16 листопада відбудеться фінальна частина змагань в місті Києві. Переможці отримають призи від спонсорів заходу.

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …