Студенти ЧНУ візьмуть участь у Всеукраїнському кіберспортивному змаганні серед ЗВО

Цієї суботи, 3 листопада, викладачі кафедри інженерії програмного забезпечення ЧНУ ім. Петра Могили, Ігор Кандиба та Гліб Горбань, провели перший етап всеукраїнського кіберспортивного змагання серед закладів вищої освіти України – Ukrainian University Open 2018 (UUOpen2018),  який є внутрішнім кваліфікаційним відбором команд. На ньому визначили, які з команд будуть представляти наш університет на всеукраїнських змаганнях.

Загалом між собою на внутрішньому відборі змагалися  9 команд, серед яких визначили 3 переможців. У грі «Dota2» – це команди  “NewTeam123” і “Junkies Fear”, а у грі «League of Legends» – “Black Sea Devils”.

Всеукраїнські змагання з кіберспорту проводять  Українська Федерація Електронного Спорту, Спортивна студентська спілка України та Національний університет фізичного виховання і спорту України.

З 9 по 12 листопада пройде онлайн етап серед команд ЗВО з усієї України, а 16 листопада відбудеться фінальна частина змагань в місті Києві. Переможці отримають призи від спонсорів заходу.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).