Студенти ЧНУ посіли 2 місце з шахів у рамках XXVIII Спартакіади серед ЗВО Миколаєва


Студенти ЧНУ імені Петра Могили посіли 2 місце в змаганнях із шахів у рамках XXVIII Спартакіади серед ЗВО міста Миколаєва. Поступились першим місцем лише чемпіону України.

До складу команди ЧНУ імені Петра Могили увійшли студенти різних факультетів Могилянки:

  • Штонь Роман – Юридичний факультет
  • Паламарчук Андрій – Факультет комп’ютерних наук
  • Афтенюк Іван – Факультет політичних наук
  • Бондаренко Стефанія – Факультет комп’ютерних наук
  • Норенко Андрій – Факультет комп’ютерних наук
  • Сорочан Влада – Факультет економічних наук.
  • Лялькова Юлія – Факультет політичних наук

Вітаємо студентів з чудовим результатом у складній боротьбі!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …