Студенти ЧНУ посіли 2-ге місце в змаганнях з шахів у Спартакіаді серед Закладів вищої освіти

Шахи –найбільш поширена інтелектуальна настільна гра в Європі. Вона  не тільки цікава, але й корисна для розвитку логіки. Водночас шахи – це спорт, в якому є свої переможці.

Так, студенти ЧНУ знову проявили себе на високому рівні, посівши 2-ге місце в змаганнях з шахів у рамках обласної Спартакіади серед Закладів вищої освіти.

Як повідомляє Кафедра фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили, наша команда переможців складалась з 3 учасників:
1 дошка – Р. Штонь (Юридичний факультет);
2 дошка – А. Паламарчук (Факультет комп’ютерних наук).
3 дошка – С. Бондаренко – (Факультет комп’ютерних наук).

Вітаємо наших студентів та бажаємо успіхів у подальших змаганнях

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77