Студенти ЧНУ посіли 2-ге місце в змаганнях з шахів у Спартакіаді серед Закладів вищої освіти


Шахи –найбільш поширена інтелектуальна настільна гра в Європі. Вона  не тільки цікава, але й корисна для розвитку логіки. Водночас шахи – це спорт, в якому є свої переможці.

Так, студенти ЧНУ знову проявили себе на високому рівні, посівши 2-ге місце в змаганнях з шахів у рамках обласної Спартакіади серед Закладів вищої освіти.

Як повідомляє Кафедра фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили, наша команда переможців складалась з 3 учасників:
1 дошка – Р. Штонь (Юридичний факультет);
2 дошка – А. Паламарчук (Факультет комп’ютерних наук).
3 дошка – С. Бондаренко – (Факультет комп’ютерних наук).

Вітаємо наших студентів та бажаємо успіхів у подальших змаганнях

Події та оголошення


грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …

грудня
10
Наукова дискусія з актуальних питань історії України, Польщі та українсько-польських відносин

Науково-дослідний інститут Полоністики ЧНУ ім. Петра Могили з нагоди 100-річчя проголошення незалежності України й отримання незалежності Польщі запрошує усіх охочих на наукову дискусію з актуальних питань історії України, Польщі, українсько-польських відносин, яка відбудеться в межах круглого столу «Україна-Польща: архіви, джерела, …

грудня
10
Щорічний Фестиваль учнівської молоді “Ліга кращих”

1 грудня 2018 року стартувало інтернет-голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області.