Студенти ЧНУ посіли 2-ге місце в змаганнях з шахів у Спартакіаді серед Закладів вищої освіти

Шахи –найбільш поширена інтелектуальна настільна гра в Європі. Вона  не тільки цікава, але й корисна для розвитку логіки. Водночас шахи – це спорт, в якому є свої переможці.

Так, студенти ЧНУ знову проявили себе на високому рівні, посівши 2-ге місце в змаганнях з шахів у рамках обласної Спартакіади серед Закладів вищої освіти.

Як повідомляє Кафедра фізичного виховання та спорту ЧНУ ім. Петра Могили, наша команда переможців складалась з 3 учасників:
1 дошка – Р. Штонь (Юридичний факультет);
2 дошка – А. Паламарчук (Факультет комп’ютерних наук).
3 дошка – С. Бондаренко – (Факультет комп’ютерних наук).

Вітаємо наших студентів та бажаємо успіхів у подальших змаганнях

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.