Студенти ЧНУ імені Петра Могили зустрілися із військовими АТО

У ЧНУ iменi Петра Могили відбувається чимало заходів, спрямованих на патріотичне виховання молоді. 29 березня студенти зустрілися із безпосередніми учасниками бойових дій, що тривають на Сході України.

На початку заходу почесного гостя привітав ректор університету Леонід Клименко. Він зазначив, що університет радий безпосередній зустрічі із захисниками української держави від агресора. Адже студенти та викладачі університету намагаються усіляко підтримувати учасників та ветеранів АТО: зокрема силами співробітників університету було зібрано кошти на ремонт 2 одиниць військової техніки, яку згодом відправили на Схід України; постійно йде збір коштів воїнам спецпідрозділу ВСП з Одеси, ініційований Євгеном Сінкевичем.

Сергій Гуссіді із когорти тих, кого, зазвичай, називають «кіборгами»: він у складі 79-ї аеромобільної бригади брав участь у боях за Донецький аеропорт. Він  має активну громадську позицію й саме на таке ставлення до дійсності скеровує молодь.

Під час знайомства із гостями студенти змогли дізнатися про окремі моменти героїчної біографії, пов’язані із перебуванням у зоні військового конфлікту, почули безпосередню думку з приводу проведення АТО. Також молодь ставила цікаві для неї запитання.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.