Студенти ЧНУ імені Петра Могили зустрілися із військовими АТО

У ЧНУ iменi Петра Могили відбувається чимало заходів, спрямованих на патріотичне виховання молоді. 29 березня студенти зустрілися із безпосередніми учасниками бойових дій, що тривають на Сході України.

На початку заходу почесного гостя привітав ректор університету Леонід Клименко. Він зазначив, що університет радий безпосередній зустрічі із захисниками української держави від агресора. Адже студенти та викладачі університету намагаються усіляко підтримувати учасників та ветеранів АТО: зокрема силами співробітників університету було зібрано кошти на ремонт 2 одиниць військової техніки, яку згодом відправили на Схід України; постійно йде збір коштів воїнам спецпідрозділу ВСП з Одеси, ініційований Євгеном Сінкевичем.

Сергій Гуссіді із когорти тих, кого, зазвичай, називають «кіборгами»: він у складі 79-ї аеромобільної бригади брав участь у боях за Донецький аеропорт. Він  має активну громадську позицію й саме на таке ставлення до дійсності скеровує молодь.

Під час знайомства із гостями студенти змогли дізнатися про окремі моменти героїчної біографії, пов’язані із перебуванням у зоні військового конфлікту, почули безпосередню думку з приводу проведення АТО. Також молодь ставила цікаві для неї запитання.

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.