Студенти ЧНУ імені Петра Могили здобули чергову перемогу!


23 жовтня в Одесі гравці університетської футбольної команди обіграли ФК “Юнга – Морська академія” з рахунком 5:0. За результатами виїзних ігор команда Могилянки очолює турнірну таблицю у конференції «Південь-Центр».

Головний тренер нашої команди, Геннадій Кураса, перед дебютною грою в Запоріжжі заявив, що наших футболістів влаштує лише перемога: «Влаштує тільки перемога! Це не гучні слова, я просто не знаю, навіщо грати у футбол, якщо не ставити максимальні завдання у кожному матчі?». Тож, наші футболісти докладають максимум зусиль на футбольному полі і налаштовані здобувати першість!

Наступна гра відбудеться 31 жовтня о 13.00 (стадіон, парк «Перемоги»). Тепер гравці Могилянки зустрінуться з чинними чемпіонами України – командою СК КНЕТЕУ-Меркурій (Київ).

Приходьте підтримати та налаштувати на перемогу наших футболістів!

Події та оголошення


грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …

грудня
10
Наукова дискусія з актуальних питань історії України, Польщі та українсько-польських відносин

Науково-дослідний інститут Полоністики ЧНУ ім. Петра Могили з нагоди 100-річчя проголошення незалежності України й отримання незалежності Польщі запрошує усіх охочих на наукову дискусію з актуальних питань історії України, Польщі, українсько-польських відносин, яка відбудеться в межах круглого столу «Україна-Польща: архіви, джерела, …

грудня
10
Щорічний Фестиваль учнівської молоді “Ліга кращих”

1 грудня 2018 року стартувало інтернет-голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області.