Студенти ЧНУ імені Петра Могили здобули чергову перемогу!

23 жовтня в Одесі гравці університетської футбольної команди обіграли ФК “Юнга – Морська академія” з рахунком 5:0. За результатами виїзних ігор команда Могилянки очолює турнірну таблицю у конференції «Південь-Центр».

Головний тренер нашої команди, Геннадій Кураса, перед дебютною грою в Запоріжжі заявив, що наших футболістів влаштує лише перемога: «Влаштує тільки перемога! Це не гучні слова, я просто не знаю, навіщо грати у футбол, якщо не ставити максимальні завдання у кожному матчі?». Тож, наші футболісти докладають максимум зусиль на футбольному полі і налаштовані здобувати першість!

Наступна гра відбудеться 31 жовтня о 13.00 (стадіон, парк «Перемоги»). Тепер гравці Могилянки зустрінуться з чинними чемпіонами України – командою СК КНЕТЕУ-Меркурій (Київ).

Приходьте підтримати та налаштувати на перемогу наших футболістів!

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77