Студенти ЧНУ імені Петра Могили здобули чергову перемогу!


23 жовтня в Одесі гравці університетської футбольної команди обіграли ФК “Юнга – Морська академія” з рахунком 5:0. За результатами виїзних ігор команда Могилянки очолює турнірну таблицю у конференції «Південь-Центр».

Головний тренер нашої команди, Геннадій Кураса, перед дебютною грою в Запоріжжі заявив, що наших футболістів влаштує лише перемога: «Влаштує тільки перемога! Це не гучні слова, я просто не знаю, навіщо грати у футбол, якщо не ставити максимальні завдання у кожному матчі?». Тож, наші футболісти докладають максимум зусиль на футбольному полі і налаштовані здобувати першість!

Наступна гра відбудеться 31 жовтня о 13.00 (стадіон, парк «Перемоги»). Тепер гравці Могилянки зустрінуться з чинними чемпіонами України – командою СК КНЕТЕУ-Меркурій (Київ).

Приходьте підтримати та налаштувати на перемогу наших футболістів!

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …