Студенти ЧНУ імені Петра Могили здобули чергову перемогу!

23 жовтня в Одесі гравці університетської футбольної команди обіграли ФК “Юнга – Морська академія” з рахунком 5:0. За результатами виїзних ігор команда Могилянки очолює турнірну таблицю у конференції «Південь-Центр».

Головний тренер нашої команди, Геннадій Кураса, перед дебютною грою в Запоріжжі заявив, що наших футболістів влаштує лише перемога: «Влаштує тільки перемога! Це не гучні слова, я просто не знаю, навіщо грати у футбол, якщо не ставити максимальні завдання у кожному матчі?». Тож, наші футболісти докладають максимум зусиль на футбольному полі і налаштовані здобувати першість!

Наступна гра відбудеться 31 жовтня о 13.00 (стадіон, парк «Перемоги»). Тепер гравці Могилянки зустрінуться з чинними чемпіонами України – командою СК КНЕТЕУ-Меркурій (Київ).

Приходьте підтримати та налаштувати на перемогу наших футболістів!