Студенти ЧНУ імені Петра Могили здобули чергову перемогу!


23 жовтня в Одесі гравці університетської футбольної команди обіграли ФК “Юнга – Морська академія” з рахунком 5:0. За результатами виїзних ігор команда Могилянки очолює турнірну таблицю у конференції «Південь-Центр».

Головний тренер нашої команди, Геннадій Кураса, перед дебютною грою в Запоріжжі заявив, що наших футболістів влаштує лише перемога: «Влаштує тільки перемога! Це не гучні слова, я просто не знаю, навіщо грати у футбол, якщо не ставити максимальні завдання у кожному матчі?». Тож, наші футболісти докладають максимум зусиль на футбольному полі і налаштовані здобувати першість!

Наступна гра відбудеться 31 жовтня о 13.00 (стадіон, парк «Перемоги»). Тепер гравці Могилянки зустрінуться з чинними чемпіонами України – командою СК КНЕТЕУ-Меркурій (Київ).

Приходьте підтримати та налаштувати на перемогу наших футболістів!

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …