Студенти ЧНУ імені Петра Могили завітали на фотовиставку Павла Лугового про зміни української архітектури під впливом часу

Студенти ЧНУ імені Петра Могили, зокрема здобувачі вищої освіти з кафедри романо-германської філології та перекладу з німецької мови, разом із куратором Христиною Павлюк завітали на фотовиставку Павла Лугового «Кахлі» про зміни української архітектури під впливом часу.

«Усе моє спілкування й життя було у великих містах, але з повномасштабним вторгненням почав цінити рідне місто, бо ми дуже змінилися, як і наш світогляд. Тож, я собі сказав, буду працювати вдома, та залучати молодь», — зазначив митець.

Ідея реалізувати  такий проєкт зародилася до війни, й так пішов процес, але повномасштабне вторгнення призупинило знімання на цілий рік.

– «Почав знімати ще перед війною, потім відклав, бо не на часі було, але невдовзі, я продовжив, бо зрозумів, що саме так світ буде ближче до нас. І от я презентую виставку в Миколаєві, з представленими роботами в Києві та Харкові. Знімав архітектуру восени, бо в цю пору року, ані листя, ані сонце не заважають», — зазначив Павло Луговий.