Студенти ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у ХV Генеральній асамблеї Української Асоціації Студентів


Студенти ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у ХV Генеральній асамблеї Української Асоціації Студентів (УАС), яка проходила у Львові в рамках ІІ Національного студентського форуму з 27 по 29 грудня.

УАС є незалежним демократичним національним об’єднанням студентів України, яке на добровільних засадах УАС об’єднує органи студентського самоврядування, студентські громадські організації, студентські клуби та наукові товариства, що діють у вишах України, а також окремих активних студентів з метою захисту прав та представництва інтересів української студентської громади на національному й міжнародному рівнях.

Захід відвідали студенти медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили Ігор Горішний та Богдан Заритов, який у вересні 2019-го року став керівником Миколаївського осередку ГО Українська асоціація студентів.

На заході обговорювали пріоритетні напрями діяльності, звіти щодо діяльності, розв’язання актуальних питань студентства та вибори до виконавчого комітету Асоціації. Учасники форуму могли дізнатися останні новини вищої освіти, поставити питання на декількох панельних дискусіях, розказати або послухати про здобутки студентства за останні 20 років.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …