Студенти ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у ХV Генеральній асамблеї Української Асоціації Студентів (УАС), яка проходила у Львові в рамках ІІ Національного студентського форуму з 27 по 29 грудня.

УАС є незалежним демократичним національним об’єднанням студентів України, яке на добровільних засадах УАС об’єднує органи студентського самоврядування, студентські громадські організації, студентські клуби та наукові товариства, що діють у вишах України, а також окремих активних студентів з метою захисту прав та представництва інтересів української студентської громади на національному й міжнародному рівнях.

Захід відвідали студенти медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили Ігор Горішний та Богдан Заритов, який у вересні 2019-го року став керівником Миколаївського осередку ГО Українська асоціація студентів.

На заході обговорювали пріоритетні напрями діяльності, звіти щодо діяльності, розв’язання актуальних питань студентства та вибори до виконавчого комітету Асоціації. Учасники форуму могли дізнатися останні новини вищої освіти, поставити питання на декількох панельних дискусіях, розказати або послухати про здобутки студентства за останні 20 років.