Студенти ЧНУ імені Петра Могили відвідали зустріч з письменником Антоном Санченком

Студенти ЧНУ імені Петра Могили постійно відвідують зустрічі з фахівцями різних спеціальностей: журналістами, редакторами, медіатренерами тощо. Цього разу 24 січня у Вченій раді ЧНУ імені Петра Могили відбулась зустріч студентів з українським письменником, перекладачем, видавцем, моряком Антоном Санченком.

На зустрічі були присутні студенти-журналісти та майбутні історики ЧНУ імені Петра Могили. Письменник презентував цьогорічне перевидання своїх творів під назвою «Виїзна віза», до якого входять три роботи:  «Весілля з Європою», «Нариси бурси» і «Баркароли». Це перше перевидання робіт автора.

Антон Санченко розповів студентам детальніше про самі твори, що входять до збірки, а також згадав про роботу над іншими книгами. Зокрема, розказав про свою книгу «Круз та Лис», що є передісторією до першої російської навколосвітньої експедиції, яку очолювали мореплавець німецького походження Іван Крузенштерн та український мореплавець Юрій Лисянський.

Моряцький та філологічний досвід дозволили пану Антону працювати над різними книгами мариністичної тематики. Так, він виступав у ролі наукового редактора слешеру Джозефа Конрада «Дзеркало Моря. Особова справа», а також перекладачем книг Дена Сіммонса «Терор» та Алістера Макліна «Коли проб’ють вісім склянок».

Студенти мали можливість поставити питання та поспілкуватися з письменником.