Студенти ЧНУ імені Петра Могили відвідали семінар в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» від представників поліції

29 листопада в стінах Чорноморського національного університету імені Петра Могили пройшов семінар на тему «Профілактика абюзивної поведінки серед студентської молоді». Студенти з усіх факультетів та інститутів отримали можливість завітати на цей семінар, присвячений щорічній Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства», послухати корисну інформацію від представників поліції, та отримати відповіді на власні питання.

В ході семінару представники поліції висвітлили особливості різних видів насильства, розвінчали міфи що побутують в суспільстві щодо домашнього, економічного та сексуального насильства. Спікери демонстрували наочні матеріали в тому числі і відео, що покращили загальну обізнаність студентів у питаннях, що стосуються насильства.

Окрім загальної інформації, співробітники поліції наголосили на необхідності не боятись звертатись до відповідних служб у тому випадку, якщо студенти стануть свідками чи жертвами будь-якого виду насильства та надали контактні дані організацій, що можуть стати у нагоді в тому чи іншому випадку.

Для закріплення отриманих знань присутні отримали змогу зіграти у гру, де мали відповісти чи є те або інше твердження, щодо насильства, вірним. Ця гра, та семінар викликали у студентів дискусію в якій кожен зміг висловити свою думку та отримати консультацію від кваліфікованих співробітників.

На семінарі, окрім представників поліції присутніми були також практикуючі психологи, в тому числі і завідувачка кабінету соціально-психологічної підтримки для студентів, Людмила Опанасенко. Психологи висвітлили можливі реакції жертв насильства та дали практичні рекомендації, щодо попередження та боротьбі з наслідками насильства.

Дякуємо представникам поліції, що не тільки охороняють наш добробут на вулицях міста, а й проводять подібні зустрічі для попередження фактів насильства!