Студенти ЧНУ імені Петра Могили відвідали друге заняття вебінару “Gramatyka z kyltura”

16 січня 2023 року студенти Чорноморського національного університету імені Петра Могили відвідали друге заняття вебінару “Gramatyka z kyltura” (Граматика і культура), який є однією зі складових програми вивчення польської мови.

Вебінар проводитьсяся на базі Люблінського університету імені Марії Складовської-Кюрі. Керівник проекту – Бартломей Малішевський. Цикл вебінару передбачає презентацію технік навчання польської граматики за допомогою завдань, які включають в себе основні компетенцій граматичних, лексичних та культурних.

Під час відвідування другого заняття студенти мали змогу детальніше ознайомитися не лише з граматикою польської мови, а й дізнатися особливості польської кухні та культури. Студенти із захопленням слухали спікера, ставили питання та пропонували варіанти відповідей до запропонованих вправ.

Студенти чекають наступного заняття з польської, адже розуміють, що важливо вивчати не тільки власну культуру та мову, а й знайомитися з особливостями культури сусідніх держав.