Студенти ЧНУ імені Петра Могили стали героями другого сезону проєкту «Навчайся на хвилі», який випускає Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради. Із 9 наявних випусків, студентам миколаївської Могилянки присвячені 4.

У першому сезоні програми брали участь випускники вишів Миколаєва, у тому числі і ЧНУ імені Петра Могили: відомий миколаївський юрист Дмитро Слободянюк (випускник юридичного факультету) та модель, засновниця агенції «First Line Model Management» Ірина Корня (випускниця інституту філології).

У другій хвилі учасниками програми стали активні студенти, які змогли креативно розповісти про себе та про свій виш.

Одним із таких став Артем Шамян – студент економічного факультету ЧНУ імені Петра Могили, який  відомий своїми спортивними здобутками у плаванні. Артем займається плаванням з 6 років і продовжує тренування з одним зі своїх тренерів-викладачів у ЧНУ імені Петра Могили – Кареном Вагановичем.

Катерина Сиваш – студентка факультету філології з першого курсу перетворила свою майбутню професію у прибутковий заробіток – викладання англійської мови. У випуску ділиться своїми порадами чому варто реалізовувати себе вже під час навчання.

Студентка факультету комп’ютерних наук ЧНУ Стефанія Бондаренко під час навчання поринула в нюанси роботи миколаївського ІТ-кластеру. Дівчина організовувала івенти для вишу, а тепер має й практичний досвід того, як працює ІТ-кластер у Миколаєві. Як Стефанія знайшла роботу і як у цьому допоміг їй університет – дивіться у випуску «Навчайся на хвилі».

Також один з випусків програми присвячено кіберспорту, який нещодавно був визнаний офіційним видом спорту в Україні. Чорноморський національний університет одним із перших у Миколаєві відкрив таку спеціальність. Станом на 2021/2022 навчальний рік в університеті перші студенти уже приступили до своєї професійної підготовки і у випуску розповідають більше про нову спеціальність.