Студенти ЧНУ імені Петра Могили прикрасили новорічну ялинку

На честь дня Св. Миколая студенти ЧНУ імені Петра Могили прикрасили новорічну ялинку

19 грудня в День Святого Миколая студенти Факультету економічних наук спеціальності «Менеджмент» ЧНУ імені Петра Могили почали прикрашати ялинку у дворі університету. До традиційного прикрашання новорічного дерева приєднались й іноземні студенти з Медичного інституту разом із Ольгою Миколаївною Яремчук, заступником директора Медичного інституту з роботи з іноземними студентами.

«Наші  традиції  дуже цікаві  іноземним-студентам з Індії та Нігерії. Під час святкового заходу студенти-іноземці співали колядки англійською мовою, що підтримало новорічну атмосферу. Іноземні студенти дуже раді, що в Могилянці організовують такі свята та завжди активно беруть в них участь. Адже вони можуть приєднатися до українських традицій та відчути себе частиною не тільки групи, а й університету», – зазначила Ольга Миколаївна Яремчук.

Варто зазначити, що студенти з Індії вже відсвяткували традиційний індійський Новий рік Дівалі, а зараз готуються до святкування Нового року за українськими традиціями.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.