Студенти ЧНУ імені Петра Могили прикрасили новорічну ялинку

На честь дня Св. Миколая студенти ЧНУ імені Петра Могили прикрасили новорічну ялинку

19 грудня в День Святого Миколая студенти Факультету економічних наук спеціальності «Менеджмент» ЧНУ імені Петра Могили почали прикрашати ялинку у дворі університету. До традиційного прикрашання новорічного дерева приєднались й іноземні студенти з Медичного інституту разом із Ольгою Миколаївною Яремчук, заступником директора Медичного інституту з роботи з іноземними студентами.

«Наші  традиції  дуже цікаві  іноземним-студентам з Індії та Нігерії. Під час святкового заходу студенти-іноземці співали колядки англійською мовою, що підтримало новорічну атмосферу. Іноземні студенти дуже раді, що в Могилянці організовують такі свята та завжди активно беруть в них участь. Адже вони можуть приєднатися до українських традицій та відчути себе частиною не тільки групи, а й університету», – зазначила Ольга Миколаївна Яремчук.

Варто зазначити, що студенти з Індії вже відсвяткували традиційний індійський Новий рік Дівалі, а зараз готуються до святкування Нового року за українськими традиціями.

вересня
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.

вересня
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …