Студенти ЧНУ імені Петра Могили прикрасили новорічну ялинку

На честь дня Св. Миколая студенти ЧНУ імені Петра Могили прикрасили новорічну ялинку

19 грудня в День Святого Миколая студенти Факультету економічних наук спеціальності «Менеджмент» ЧНУ імені Петра Могили почали прикрашати ялинку у дворі університету. До традиційного прикрашання новорічного дерева приєднались й іноземні студенти з Медичного інституту разом із Ольгою Миколаївною Яремчук, заступником директора Медичного інституту з роботи з іноземними студентами.

«Наші  традиції  дуже цікаві  іноземним-студентам з Індії та Нігерії. Під час святкового заходу студенти-іноземці співали колядки англійською мовою, що підтримало новорічну атмосферу. Іноземні студенти дуже раді, що в Могилянці організовують такі свята та завжди активно беруть в них участь. Адже вони можуть приєднатися до українських традицій та відчути себе частиною не тільки групи, а й університету», – зазначила Ольга Миколаївна Яремчук.

Варто зазначити, що студенти з Індії вже відсвяткували традиційний індійський Новий рік Дівалі, а зараз готуються до святкування Нового року за українськими традиціями.

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …