Студенти ЧНУ імені Петра Могили прикрасили новорічну ялинку

На честь дня Святого Миколая студенти ЧНУ імені Петра Могили прикрасили новорічну ялинку

19 грудня в День Святого Миколая студенти Факультету економічних наук спеціальності «Менеджмент» ЧНУ імені Петра Могили почали прикрашати ялинку у дворі університету. До традиційного прикрашання новорічного дерева приєднались й іноземні студенти з Медичного інституту разом із Ольгою Миколаївною Яремчук, заступником директора Медичного інституту з роботи з іноземними студентами.

«Наші  традиції  дуже цікаві  іноземним-студентам з Індії та Нігерії. Під час святкового заходу студенти-іноземці співали колядки англійською мовою, що підтримало новорічну атмосферу. Іноземні студенти дуже раді, що в Могилянці організовують такі свята та завжди активно беруть в них участь. Адже вони можуть приєднатися до українських традицій та відчути себе частиною не тільки групи, а й університету», – зазначила Ольга Миколаївна Яремчук.

Варто зазначити, що студенти з Індії вже відсвяткували традиційний індійський Новий рік Дівалі, а зараз готуються до святкування Нового року за українськими традиціями.