Студенти ЧНУ імені Петра Могили прикрасили новорічну ялинку

На честь дня Св. Миколая студенти ЧНУ імені Петра Могили прикрасили новорічну ялинку

19 грудня в День Святого Миколая студенти Факультету економічних наук спеціальності «Менеджмент» ЧНУ імені Петра Могили почали прикрашати ялинку у дворі університету. До традиційного прикрашання новорічного дерева приєднались й іноземні студенти з Медичного інституту разом із Ольгою Миколаївною Яремчук, заступником директора Медичного інституту з роботи з іноземними студентами.

«Наші  традиції  дуже цікаві  іноземним-студентам з Індії та Нігерії. Під час святкового заходу студенти-іноземці співали колядки англійською мовою, що підтримало новорічну атмосферу. Іноземні студенти дуже раді, що в Могилянці організовують такі свята та завжди активно беруть в них участь. Адже вони можуть приєднатися до українських традицій та відчути себе частиною не тільки групи, а й університету», – зазначила Ольга Миколаївна Яремчук.

Варто зазначити, що студенти з Індії вже відсвяткували традиційний індійський Новий рік Дівалі, а зараз готуються до святкування Нового року за українськими традиціями.

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.