Студенти ЧНУ імені Петра Могили презентують проекти на Всеукраїнському фестивалі інновацій

16 травня 2019 року студенти ЧНУ імені Петра Могили презентують свої проекти на Всеукраїнському фестивалі інновацій у м.Києві. Метою фестивалю є розвиток культури академічного підприємництва, популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвесторів до фінансування впровадження новітніх проектів.

Студенти Факультету комп’ютерних наук ( Сімакова Ірина, Шевченко Артем) та Факультету економічних наук (Тараненко Яна, Лінчевський Святослав) представляють проект «HomeMappy».

На фестивалі також представлений проект «MEDLed» , розробленний викладачами та студентами спеціальності «Автоматизація та КІТ» (Олександр Бєліков, Павло Ткаченко, Валентина Фабрикова та Софія Безручко).