Студенти ЧНУ імені Петра Могили презентують проекти на Всеукраїнському фестивалі інновацій

16 травня 2019 року студенти ЧНУ імені Петра Могили презентують свої проекти на Всеукраїнському фестивалі інновацій у м.Києві. Метою фестивалю є розвиток культури академічного підприємництва, популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвесторів до фінансування впровадження новітніх проектів.

Студенти Факультету комп’ютерних наук ( Сімакова Ірина, Шевченко Артем) та Факультету економічних наук (Тараненко Яна, Лінчевський Святослав) представляють проект «HomeMappy».

На фестивалі також представлений проект «MEDLed» , розробленний викладачами та студентами спеціальності «Автоматизація та КІТ» (Олександр Бєліков, Павло Ткаченко, Валентина Фабрикова та Софія Безручко).

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили