Студенти ЧНУ імені Петра Могили посіли 1 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності “Комп’ютерна інженерія”


20 травня 2020 року проходила підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 123 “Комп’ютерна інженерія”, що проводилася кафедрою кібербезпеки та комп’ютерних систем і мереж Хмельницького національного університету. За результатами рецензування до фіналу потрапили лише 7 робіт з провідних ЗВО України.

Після заслуховування онлайн-доповідей учасників переконливе 1 місце здобули Полянічкін Володимир та Гнезділов Микола під керівництвом д-ра техн. наук, доцента кафедри комп’ютерної інженерії ЧНУ імені Петра Могили Журавської Ірини Миколаївни з роботою на тему: “Апаратно-програмна система для діагностики та реабілітації хворих з пошкодженнями шийно-грудного відділу хребта та нервів рук”.

Вітаємо Ірину Миколаївну та хлопців з черговою перемогою!

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …