Студенти ЧНУ імені Петра Могили посіли 1 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності “Комп’ютерна інженерія”


20 травня 2020 року проходила підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 123 “Комп’ютерна інженерія”, що проводилася кафедрою кібербезпеки та комп’ютерних систем і мереж Хмельницького національного університету. За результатами рецензування до фіналу потрапили лише 7 робіт з провідних ЗВО України.

Після заслуховування онлайн-доповідей учасників переконливе 1 місце здобули Полянічкін Володимир та Гнезділов Микола під керівництвом д-ра техн. наук, доцента кафедри комп’ютерної інженерії ЧНУ імені Петра Могили Журавської Ірини Миколаївни з роботою на тему: “Апаратно-програмна система для діагностики та реабілітації хворих з пошкодженнями шийно-грудного відділу хребта та нервів рук”.

Вітаємо Ірину Миколаївну та хлопців з черговою перемогою!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …