Студенти ЧНУ імені Петра Могили посіли 1 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності “Комп’ютерна інженерія”

20 травня 2020 року проходила підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 123 “Комп’ютерна інженерія”, що проводилася кафедрою кібербезпеки та комп’ютерних систем і мереж Хмельницького національного університету. За результатами рецензування до фіналу потрапили лише 7 робіт з провідних ЗВО України.

Після заслуховування онлайн-доповідей учасників переконливе 1 місце здобули Полянічкін Володимир та Гнезділов Микола під керівництвом д-ра техн. наук, доцента кафедри комп’ютерної інженерії ЧНУ імені Петра Могили Журавської Ірини Миколаївни з роботою на тему: “Апаратно-програмна система для діагностики та реабілітації хворих з пошкодженнями шийно-грудного відділу хребта та нервів рук”.

Вітаємо Ірину Миколаївну та хлопців з черговою перемогою!