Студенти ЧНУ імені Петра Могили передали зібрані книжки у притулок для людей похилого віку

23 квітня завершився проект зі збору книжок «Творимо добро разом»  для  для осіб, що перебувають у будинках для людей похилого віку, зокрема у Миколаївському міському притулку для людей похилого віку та інвалідів.

Студенти юридичного факультету та факультету соціології, а також Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили передали книжки та організували літературний концерт для підопічних закладу з метою урізноманітнення дозвілля людей похилого віку, надання їм можливості цікаво та з користю проводити вільний час.

За чашкою чаю та грою у шахи дуже швидко минув час (особливо, коли тричі програєш місцевим гросмейстерам!).

Спілкування було щире та душевне, всім сподобалось, тому домовились зустрічатись частіше.