Студенти ЧНУ імені Петра Могили передали зібрані книжки у притулок для людей похилого віку

23 квітня завершився проект зі збору книжок «Творимо добро разом»  для  для осіб, що перебувають у будинках для людей похилого віку, зокрема у Миколаївському міському притулку для людей похилого віку та інвалідів.

Студенти юридичного факультету та факультету соціології, а також Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили передали книжки та організували літературний концерт для підопічних закладу з метою урізноманітнення дозвілля людей похилого віку, надання їм можливості цікаво та з користю проводити вільний час.

За чашкою чаю та грою у шахи дуже швидко минув час (особливо, коли тричі програєш місцевим гросмейстерам!).

Спілкування було щире та душевне, всім сподобалось, тому домовились зустрічатись частіше.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).