Студенти ЧНУ імені Петра Могили передали зібрані книжки у притулок для людей похилого віку

23 квітня завершився проект зі збору книжок «Творимо добро разом»  для  для осіб, що перебувають у будинках для людей похилого віку, зокрема у Миколаївському міському притулку для людей похилого віку та інвалідів.

Студенти юридичного факультету та факультету соціології, а також Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили передали книжки та організували літературний концерт для підопічних закладу з метою урізноманітнення дозвілля людей похилого віку, надання їм можливості цікаво та з користю проводити вільний час.

За чашкою чаю та грою у шахи дуже швидко минув час (особливо, коли тричі програєш місцевим гросмейстерам!).

Спілкування було щире та душевне, всім сподобалось, тому домовились зустрічатись частіше.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.