Студенти ЧНУ імені Петра Могили передали зібрані книжки у притулок для людей похилого віку

23 квітня завершився проект зі збору книжок «Творимо добро разом»  для  для осіб, що перебувають у будинках для людей похилого віку, зокрема у Миколаївському міському притулку для людей похилого віку та інвалідів.

Студенти юридичного факультету та факультету соціології, а також Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили передали книжки та організували літературний концерт для підопічних закладу з метою урізноманітнення дозвілля людей похилого віку, надання їм можливості цікаво та з користю проводити вільний час.

За чашкою чаю та грою у шахи дуже швидко минув час (особливо, коли тричі програєш місцевим гросмейстерам!).

Спілкування було щире та душевне, всім сподобалось, тому домовились зустрічатись частіше.

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.

листопада
Всесвітній день науки: Могилянські читання – 2018 та міжнародна організація «Лікарі без кордонів»

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку та Могилянських читань – 2018 ректоратом та медичним інститутом спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготовлені заходи, на які запрошуються усі студенти та співробітники