Студенти ЧНУ імені Петра Могили передали зібрані книжки у притулок для людей похилого віку

23 квітня завершився проект зі збору книжок «Творимо добро разом»  для  для осіб, що перебувають у будинках для людей похилого віку, зокрема у Миколаївському міському притулку для людей похилого віку та інвалідів.

Студенти юридичного факультету та факультету соціології, а також Медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили передали книжки та організували літературний концерт для підопічних закладу з метою урізноманітнення дозвілля людей похилого віку, надання їм можливості цікаво та з користю проводити вільний час.

За чашкою чаю та грою у шахи дуже швидко минув час (особливо, коли тричі програєш місцевим гросмейстерам!).

Спілкування було щире та душевне, всім сподобалось, тому домовились зустрічатись частіше.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.