Студенти ЧНУ імені Петра Могили отримали стипендії Миколаївського міського голови та міськради і Миколаївської облдержадміністрації та облради

Експертна рада з призначення стипендії міського голови та міської ради для талановитих студентів м. Миколаєва визначила 23 стипендіати від  Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Стипендію Миколаївського міського голови та міської ради у 2020 році отримають такі студенти:

1. Засядько Наталія Олександрівна
  21. Карабулут Рахмі Рахмійович
  22. Галкін Роман Дмитрович
  23. Нараївський Валентин Ярославович

А стипендією голови Миколаївської обласної державної адміністрації та Миколаївської обласної ради нагороджено двох студенток Могилянки: Купенко Анастасію Ігорівну та Тараненко Яну Олександрівну.

Вітаємо нашу талановиту, активну та перспективну молодь, а також  педагогічний колектив з підготовкою студентів на високому рівні! Успіхів та нових звершень!