Студенти ЧНУ імені Петра Могили отримали іменні стипендії: вітаємо!

Найкращі студенти тільки в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили!

Студентам Чорноморського національного університету імені Перта Могили присвоєно іменні академічні стипендії, що є одним із найкращих показників в освітній галузі.

Урочисто студенти отримали свої нагороди в п’ятницю, 17 листопада 2023 року, у Міжнародний день студента.

Привітали студентів начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім, перший заступник голови Миколаївської ОВА Георгій Решетілов, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик та директорка департаменту освіти і науки Миколаївської ОВА Алла Веліховська.

Академічну стипендію Президента України на І семестр 2023 – 2024 навчального року присвоїли:

• Марині Копієвській, студентці четвертого курсу факультету філології;
  • Поліні Кравченко, студентці третього курсу факультету комп’ютерних наук;
  • Ользі Маніяк, студентці третього курсу факультету економічних наук.

Академічну стипендію Кабінету Міністрів України отримала Марія Конєва, студентка шостого курсу навчально-наукового медичного інституту.

Іменні академічні стипендії Верховної Ради України отримали Марія Самойленко, студентка четвертого курсу юридичного факультету та Віталій Трегубенко, студент четвертого курсу факультету економічних наук.

Стипендію голови Миколаївської обласної державної адміністрації, голови обласної ради отримала Вікторія Василенко, студентка четвертого курсу юридичного факультету.

Грамоту Департаменту освіти і науки вручили Владиславу Марченку, студенту другого курсу навчально-наукового медичного інституту.