Студенти ЧНУ імені Петра Могили долучилися до дипломатично-наукового марафону «Леся єднає світ»

25 лютого 2021 року студенти першого курсу спеціальності «Міжнародні відносини» та викладацький колектив кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політки ЧНУ імені Петра Могили з нагоди святкування 150-річчя відомої української письменниці Лесі Українки долучилися до дипломатично-наукового марафону «Леся єднає світ», організованого за підтримки Наукового товариства дипломатії та міжнародних відносин і Посольства України в Грузії.

Студенти 191 групи Маргарита Назаренко, Карина Чистякова та Хікматулла Тіллаєв під керівництвом к. і. н., доцента Людмили Вовчук та студдекана факультету політичних наук Анастасії Логвиненко прочитали один з найвідоміших віршів Лесі Українки «Contra spem spero!», який закликає радіти життю і цінувати кожну мить.

картинка 1.jpg